“Bio Stop” - Антисептичний засіб для мінеральних поверхонь. Bayris
“Bio Stop” - Антисептичний засіб для мінеральних поверхонь
Топ продаж
Ціна:
120.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх і зовнішніх робіт
Фасування 2 л, 5 л
Витрата 200 – 300 мл/м² (1 шар)
Кількість нанесень 1-2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Час висихання 12-24 год
Колір прозорий (після висихання)
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

"Bio Stop" TM "Bayris" ("Біо Стоп" ТМ "Байріс") – антисептичний засіб для мінеральних поверхонь призначений для обробки бетону, керамічної, клінкерної та силікатної цегли, цементних, цементно-вапняних та гіпсових штукатурок, каменю, азбестоцементу та інших мінеральних поверхонь. Знезаражує та запобігає появі водоростей, грибків плісняви (цвілі), синяви та інших біологічних уражень перед виконанням штукатурних та малярних робіт. Завдяки спеціальному складу забезпечує довготривалу дію. Особливо рекомендується для використання у вологих приміщеннях (кухня, ванна, підвальні приміщення) та приміщеннях із поганою вентиляцією.

Засіб антисептичний для мінеральних поверхонь "Біо Стоп" ТМ "Байріс" може використовуватись, як для внутрішніх так для і зовнішніх робіт. Застосовується для вирівнювання водопоглинання та підвищення міцності зчеплення декоративних матеріалів з мінеральними поверхнями. Засіб антисептичний довгострокової дії "Bio Stop" TM "Bayris" готовий до застосування, без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Глибоко проникає і запобігає появі бактерій, грибків плісняви (цвіль) та синяви. Після висихання не утворює полімерної плівки та не впливає на адгезію і водопоглинання основи.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути візуально чистою, сухою та без відшарувань. За потреби очистити від бруду, пилу, жиру, слідів бактеріальної активності, залишків олійних та вапняних фарб тощо.

Підготовка продукту

Перед використанням засіб "Біо Стоп" ТМ "Байріс" необхідно ретельно перемішати.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С (за умови відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 80%. Не розбавляти водою. Наносити суцільним рівномірним шаром в 1-2 шари пензлем, щіткою, валиком або розпиленням.

Відразу після завершення ґрунтування робочий інструмент помити водою.

Технічні характеристики

Час висихання: наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 12-14 годин.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата з упакування: 2 л – до 10 м², 5 л – до 25 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення.

Вміст ЛОС: фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі ("Bio Stop" TM "Bayris") не більше 2 г/л (норма до 30 г/л).

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник/Продавець не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Супутні товари