Фарба інтер’єрна "Mattlatex". Bayris
Ціна:
86.46 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 8083
Об`єм:
Кількість
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Розхід 120-140 г / м² на один шар в залежності від типу поверхні,
технології нанесення та застосованого малярського інструменту.
Час висихання 1-2 години для кожного шару в залежності від умов.
Кінцевої зносостійкості покриття набуває через місяць.
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори
Зносостійкість стійка до сухого та мокрого очищення
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Фарба інтер’єрна для стін та стель «Mattlatex» (Маттлатекс) TM Bayris (Байріс) водно-дисперсійна біла матова, призначена для декоративно-захисного фарбування стін та стель в сухих та вологих приміщеннях, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на цеглу та камінь, а також на шпалери під фарбування.

Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Фарба, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Матеріал має водовідштовхуючий ефект, який не перешкоджає паропроникності та створює «дихаюче» фінішне покриття. Зручний в нанесенні та характеризується високою покрівельною здатністю.

В якості наповнювача використовується мікронізований мармур. Одержане покриття біле, матове, яке добре приховує дрібні нерівності поверхні та дефекти, стійке до миття. Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02 та Закону України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992

Підготовка поверхні

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути рівною, монолітною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, крейдових та вапняних побілок, старих покриттів та придатна до обробки.

Раніше не фарбовані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «Байріс» для отримання якісного покриття та для вирівнювання вбираючої здатності основи

Нанесення

Перед нанесенням фарбу інтер’єрну для стін та стель «Mattlatex» (Матлатекс) потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %. При необхідності фарбу розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10 %.

Наносити рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача високого тиску, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-2 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Супутні товари

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти