Фарба інтер’єрна "Mattlatex". Bayris
Ціна:
96.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 8083
Об`єм:
Кількість
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Розхід 140 г / м² на один шар в залежності від типу поверхні,
технології нанесення та застосованого малярського інструменту.
Час висихання 1-4 години для кожного шару в залежності від умов.
Колір біла матова
Тонування у світлі та темні кольори
Зносостійкість 3 клас стійкості до мокрого очищення
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Фарба інтер’єрна для стін та стель «Mattlatex» (Маттлатекс) TM Bayris (Байріс) водно-дисперсійна біла матова, призначена для декоративно-захисного фарбування стін та стель в сухих та вологих приміщеннях, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на цеглу та камінь, а також на шпалери під фарбування.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Одержане покриття біле, матове, добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне, не перешкоджає проходженню водяної пари. Покриття стійке до вологого очищення.

Фарба "Маттлатекс" ТМ Байріс, зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність.

3 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012).

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень.  Для вирівнювання водопоглинання основи та її захисту від мікроорганізмів потрібно застосовувати ґрунтовки ТМ «Bayris» у відповідності до інструкції.

Нанесення

Перед нанесенням фарбу інтер’єрну для стін та стель «Mattlatex» (Матлатекс) TM Bayris потрібно ретельно перемішати до однорідної консистенції. В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 10% для першого шару, для нанесення фінішного шару фарбу розбавляти не рекомендується. Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності. Фарбу наносити в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Фарби деяких насичених яскравих кольорів потребують нанесення додаткового шару, в зв’язку з своєю природою. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-4 години в залежності від температури та вологості навколишнього середовища. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах). Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Колорування

Фарба «Mattlatex» (Маттлатекс) TM Bayris колорується у різні кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним методом. База А - використовується як біла фарба та для тонування у світлі кольори. База С – використовується тільки під тонування. Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну.

Супутні товари