Фарбування оцинкованого даху

31.07.2018

Металеві дахи популярні напротязі багатьох років. Вони дуже надійні і довго служать. Вони мають невелику вартість, листи виробляються будь-якої товщини, це універсальний матеріал. Але є один мінус - їх колірна гамма, але цю проблему легко можна виправити, пофарбувавши дах.

Для чого потрібне фарбування

При виготовленні оцинкованих листів, застосовується шар масла для захисту цих листів, але під впливом атмосферних чинників вже на протягзі року шар масла зникає. Тому, коли цей термін мине потрібно покрити метал спеціальною фарбою. Це дозволить уникнути утворення іржі на оцинкованій сталі, що є основним фактором руйнування покрівельного покриття. Також забарвлення і підбір потрібного кольору надасть будівлі естетичної привабливості.

Вибір фарби

Оцинкована поверхня досить пасивна до зчеплення з іншими матеріалами, тому фарба повинна мати ефективні адгезійні властивості. Також при нагріванні покрівельного покриття під впливом сонця відбувається істотне розширення поверхні. Це розширення вимірюється так званим коефіцієнтом лінійного теплового розширення. З огляду на цей фактор, фарба повинна мати відмінні еластичні властивості і значно більший коефіцієнт теплового розширення, ніж в нагрітого оцинкованого металу. Наприклад, алкідні або масляні фарби мають невелике значення коефіцієнта лінійного теплового розширення. Ще важливою причиною є хімічна реакція, яка виникає при взаємодії з оцинкованим металом, що призводить до зниження зчіпних якостей. Ось чому лакофарбові покриття швидко відшаровуються від оцинкованого даху. Вони тримаються тільки один сезон.

Отже, для фарбування оцинкованих дахів потрібно користуватися спеціалізованими фарбами. Фарба БАЙРІС «Для оцинкованих дахів і шиферу» забезпечить довготривалу експлуатацію покрівельного покриття і надасть естетичний вигляд будівлі. Додаткову інформацію ви можете отримати тут

Підготовка поверхні перед фарбуванням

  • Спочатку перевірте стан даху, чи є місця з іржею. Якщо є, їх потрібно замінити або зачистити;
  • Якщо є тріщини або отвори, їх потрібно запаяти паяльником;
  • Стару фарбу обов'язково потрібно зчистити;
  • Очистіть покрівлю від бруду, пилу, жиру та іншого сміття. Спершу потрібно вимести, а потім помити дах. Бруд і жир змивається лужним розчином (пральний порошок), а залишки змійте водою.

Для деяких фарб обов`язково потрібно провести грунтування. Але використовуючи фарбу БАЙРІС «Для оцинкованих дахів і шиферу» , оцинковану поверхню грунтувати не потрібно !!!

Фарбування

Фарбувати потрібно в хмарну, суху погоду, коли дме легкий вітер. Працюючи у вечірній час, можна зіпсувати поверхню, покриту фарбою, росою. Висихання відбувається при температурі повітря більше 5 градусів, а вологість - нижче 80 відсотків. Також краще фарбувати оцинкований дах в період мінімальних перепадів температур (квітень-серпень), в цей час утворення конденсатів на оцинкованих поверхнях малоймовірно.

Відео-коментар від споживача "Фарба для дахів Байріс"

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти