Ґрунтовка антикорозійна "PRIMER 2 in 1". Bayris
Ґрунтовка антикорозійна PRIMER 2 in 1
Новинка!
Ціна:
120.00 грн
Бренд: Bayris
Колір ґрунту:
Об`єм:
Кількість
Фасування/витрати 0,9 кг - до 12 м2; 2,7 кг - до 35 м2
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Особливості Швидко сохне - 2 год.*
Тип поверхні чорний метал (сталь, чавун, залізо)
Гама 2 кольори
Основа алкідна
Кількість нанесень 1-2 шари
Спосіб нанесення пензель, валик, розпилювач
Час висихання від пилу: 2 год; повне: 24 год
Друге нанесення через 2 год
Опис та властивості
Призначення

Ґрунтовка антикорозійна "PRIMER 2 in 1" («Ґрунт 2 in 1» ТМ «Байріс») - виготовлений із застосуванням високоефективних інгібіторів корозії. Забезпечує надійний тривалий захист металевих поверхонь від іржі та руйнування. Можна наносити прямо на іржу товщиною до 100 мкм. Забезпечує міцне з'єднання лакофарбових матеріалів з поверхнею, що фарбується. Підвищує довговічність і атмосферостійкість кінцевого покриття, забезпечуючи посилений захист від корозії.

«Грунт 2 в 1 З перетворювачем іржі» TM «Bayris» («PRIMER 2 in 1» ТМ «Байріс»), призначеий для фарбування поверхонь з чорного металу (сталь, чавун, залізо), що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень, перед їхнім покриттям різними фарбами та емалями: металоконструкції, обладнання, сільськогосподарська техніка, залізничні вагони, підйомні крани, труби, резервуари, ворота, хвіртки, двері, меблі, тощо.

Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

Технічні характеристики

Висихання "від пилу": приблизно через 2 години.
Кількість шарів: 1 або 2.
Нанесення другого шару: приблизно через 2 години.
Розчинник: органічний розчинник.
Миття інструменту: органічний розчинник.


Вміст ЛОС: не більше 350 г/л, при граничній нормі 500 г/л.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Перед фарбуванням поверхню необхідно очистити від старого лакофарбового покриття, іржі, окалини, бруду, пилу і жиру. Нові поверхні необхідно знежирити. Старі іржаві поверхні обробити металевою щіткою, або дрилем зі спеціальною насадкою, забезпечивши повне видалення пухкого шару іржі, знежирити. Ґрунт можна наносити на твердий шар іржі завтовшки до 100 мкм. Поверхня повинна бути сухою.

Підготовка продукту

При необхідності, ґрунт «PRIMER 2 in 1 KORROSIONSSHUTZPRIMER» розбавляють розчинником «Lösungsmittel Bayris», до зручної для роботи в'язкості, але не більше 10% від маси. Перед застосуванням емаль ретельно перемішують.

Увага! Надмірне розчинення погіршує якісні показники продукту.

Використання

Ґрунт 2 в 1 Байріс наносять валиком, пензлем або методом розпилення. При нанесенні, температура поверхні, самої емалі і навколишнього середовища повинна бути не менше + 5 °С, а відносна вологість повітря не більше 80%. *Час висихання кожного шару при температурі + 22 °С і відносній вологості повітря 55%: від пилу - 2 години; повне висихання - 24 години. При зниженні температури навколишнього середовища, час висихання збільшується. Розхід ґрунту на одношарове покриття 80-120 г/м².

Запобіжні заходи! Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Супутні товари