Фарба для даху "Profi Roof Paint" (Професійна). Bayris
-15% Фарба для даху Profi Roof Paint (Професійна)
Акція!
Ціна:
300.00 грн 255.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 50127157-73
Колір PRP:
Об`єм:
Кількість
Упакування 1 кг; 5 кг; 10 кг
Витрата 125-150 г/м2 на 1 шар для оцинкованих дахів
Витрата 150-175 г/м2 на 1 шар для шиферу
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Колір 6 готових кольорів+Білий (БазаА)
Час висихання 2 год (кожен шар)
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Фарба для даху "Profi Roof Paint" ТМ "Bayris" ("Профі Руф Пейнт" ТМ "Байріс"), це продукт професійного рівня, який призначено для декоративно-захисного фарбування дахів з оцинкованого металу, черепиці та шиферу*. Підходить для фарбування фасадів, огорож, цоколів, цегляних та кам’яних кладок, фібро- та азбестоцементних виробів*, попередньо ґрунтованого чорного металу, природного каменю та деревини. Можна застосовувати для пофарбування водостічних труб, ринв та жолобів.

* - використання можливе лише при додаванні спеціальної добавки Roof Paint Additive ТМ «Bayris» (добавка підвищує міцність зчеплення фарби з мінеральними основами).

Увага! Фарба не призначена для фарбування терас та підлог!

Кольорова гама та тонування

Широка кольорова гама готових кольорів наближених до RAL (білий, бордовий, жовто-коричневий, коричневий, сірий, графітовий, зелений). База А - використовується як біла фарба та для тонування у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним методом. Тонована професійна фарба для дахів "Profi Roof Paint" ТМ "Bayris" ("Профі Руф Пейнт" ТМ "Байріс") не підлягає поверненню або обміну.

Підготовка поверхні для фарбування оцинкованих та металевих поверхонь

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ ISO 8501-1:2015.

Початкову очистку поверхні від відшарувань фарби, іржі, окалин, білої іржі та інших забруднень проводити за допомогою скребка, металевої щітки або шліфувальної машини. Для подальшого очищення поверхню потрібно знежирити від видимого мастила, жиру та бруду за допомогою професійного миючого засобу «PROFI ROOF CLEANER» ТМ «Bayris» згідно інструкції по застосуванню. Після очистки та знежирення поверхню ретельно промити водою (за можливості під тиском) та дати їй повністю висохнути. Місця на оцинкованих поверхнях, які були зачищені до чистого металу, або поверхні з чистого металу потрібно покрити шаром антикорозійної ґрунтовки «PRIMER 2in1» ТМ «Bayris» відповідно до інструкції. Після проведення всіх підготовчих етапів основа готова до пофарбування. Нові дахові оцинковані поверхні придатні до пофарбування лише після того, як вони стануть матові від атмосферного впливу (як правило, після одного року експлуатування).

Підготовка поверхні для фарбування шиферу, фібро- та азбестоцементних поверхонь

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ ISO 8501-1:2015. 

Початкову очистку поверхні від старої фарби, моху, сажі та інших не міцних частин основи, які відшаровуються, проводити за допомогою скребка, металевої щітки або шліфувальної машини. Після очистки поверхню потрібно проґрунтувати ґрунтовкою «DPA GRUNT» ТМ «Bayris» методом «мокре по мокрому» до повного насичення основи та витримати її не менше 72 години за нормальних умов. Етап ґрунтування дозволить вирівняти водопоглинання основи, покращить адгезію фарби до покриття та зменшить ризики появи моху, водоростей, грибів та інших біологічних утворень. Перед нанесенням фарби вологість основи не повинна перевищувати 4 %.
При фарбуванні бетонних та інших мінеральних поверхонь основа повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень.

Фарбування

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, а її температура повинна бути вищою за температуру навколишнього середовища. Роботи проводити за температури навколишнього середовища не менше +10°С та відносній вологості повітря не вище 80%. Щоб запобігти надто швидкому висиханню фарби, температура основи не повинна перевищувати +30°С. Фарбу заборонено наносити під час сильного вітру, потрапляння прямих сонячних променів та дощу, а фарбування дахів потрібно планувати таким чином, щоб фарба висохла до випадання вечірньої роси. Щоб збільшити час висихання, фарбу можна розвести чистою або дистильованою водою до 10% для першого шару,
та не більше 5% для наступних шарів. У всі відра додавати однакову кількість води.

При фарбуванні фібро- та азбестоцементних поверхонь у фарбу рекомендовано додати спеціальну добавку «Roof Paint Additive» ТМ «Bayris» згідно інструкції по застосуванню. Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності. Наносити в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-4 години в залежності від погодних умов. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Технічні дані

Одержане покриття матове (блиск G3), дрібнозернисте (розмір частинок S1 - менше 100 мкм), середньої товщини (товщина сухої плівки Е2 – менше 100 мкм), середньої паропроникності (клас V2 – Sd< 1,4 м) або високої (клас V1 – Sd< 0,14 м) при додаванні Roof Paint Additive, та має високе водовідштовхування (клас за водопроникністю W2 ≤ 0,25 кг/(м2*год0,5). Фарба виготовлена з використанням полімеру німецького виробництва, створює декоративне покриття, стійке до інтенсивного миття (1 клас згідно ДСТУ EN 13300) та температурних коливань. Запобігає появі корозії на металевих поверхнях.

Вміст ЛОС відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ No1394 від 02.10.2018, підкатегорія «3»: лакофарбові матеріали для зовнішніх мінеральних поверхонь стін норма до 40 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 25 г/л.

Екологічні переваги фарби для дахів "Profi Roof Paint" ТМ "Bayris" ("Профі Руф Пейнт" ТМ "Байріс") підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин.

УВАГА!

Недотримання будь-яких умов інструкції може призвести до зниження міцності покриття та в подальшому до його руйнування. В повному обсязі своїх властивостей Фарба для даху "Profi Roof Paint" ТМ "Bayris" (Професійна) набуває через 28 днів після нанесення.

Виробник гарантує відповідність фарби заявленим технічним характеристикам. Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Супутні товари