"AQUALAZUR" (Швидковисихаючий). Bayris
AQUALAZUR (Швидковисихаючий)
Акція!
Ціна:
216.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 50210742-0207
Об`єм:
Колір:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення пензель, губка
Вихід з 1л до 15 м² (один шар)
Кількість нанесень 2 або 3
Основа водна
Час висихання 1 год для кожного шару
Друге нанесення через 1 год
Фасування/витрати 0,75л – до 11 м², 2,5л — до 37 м², 10л — до 150 м² (при одноразовому нанесенні).
Опис та властивості

Швидковисихаючий засіб "Aqualazur" TM "Bayris"  ("Аквалазур" ТМ "Байріс") для декоративно-захисної обробки підготовлених дерев’яних поверхонь - віконні рами, двері, садові меблі, паркани, дерев’яні будинки, альтанки. Швидковисихаюча лазур "Байріс" "Aqualazur", може також використовуватись для оздоблення вагонки, меблів та інших дерев’яних елементів всередині приміщень. "Аквалазур" відмінно підходить для м’яких порід деревини (смерека, сосна, береза та інші).

Для твердих порід деревини (дуб, ясен, акація та інші) застосовувати не рекомендується. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Аквалазур створює на обробленій поверхні еластичний шар покриття, який захищає деревину від води вже через одну годину після нанесення. Надає деревині колір, зберігаючи при цьому її природну текстуру.

Стійка до атмосферних впливів (УФ-випромінювання, сніг, вода). Легка у використанні, без різкого подразнюючого запаху, швидко висихає на поверхні, що значно спрощує роботу з ним. Безпечна для людей, рослин і тварин.

Спосіб застосування

Наносити при температурі мін. +10°С, макс. +30°С.

Деревина повинна бути чиста і суха.

Перед нанесенням "Аквалазур" Байріс потрібно ретельно розмішати. Пензлем наносити тонким шаром вздовж волокон деревини. Рекомендується наносити 2 або 3 шари, з різницею в 1 годину.

Якщо деревина не була попередньо захищена від біокорозії, рекомендуємо використати ґрунтовку Ультрабіозахист «AQUAGRUNT» ТМ BAYRIS для деревини або BASE-GRUNT (TM Altax).

Деревина суха на дотик вже через 30 хвилин, стійка до вологи – через 1 годину.
Супутні товари