Ґрунтовка "Concentrat 1:9" (Безбарвна). Bayris
Ціна:
144.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 50305412-13
Об`єм:
Кількість
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шара
Час висихання 4 години для кожного шару
Витрата 60-80 мл/м² на 1 шар нанесення
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Ґрунтовка біозахисна «Сoncentrat 1:9» TM "BAYRIS" ("Концентрат 1:9" ТМ "Байріс") безбарвна, призначена для набуття біостійкості навантажених дерев’яних елементів будівель (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем та ін.) та будівельної деревени (підлоги, паркани, альтанки, терасні дошки, дерев’яні фундаменти, стовпи, водні ворота).

Антисептик-концентрат призначений для глибокого та поверхневого імпрегнування порід деревини з сильним та помірним ступенем просочення, які монтуються під накриттям або без нього.

Мають прямий контакт з водою (прісна) та піддаються впливу атмосферних чинників. Придатний для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів використання І-ІV згідно з ДСТУ EN 335-1:2010

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без вмісту високотоксичних речовин. Безбарвний концентрований засіб. Надійно захищає деревину від появи домових, пліснявих та синявих грибів, водоростей, різного роду термітів, комах та жуків – технічних шкідників. Матеріал із слабким характерним запахом, стійкий до вимивання.

Біозахисна ґрунтовка "Концентрат 1:9" ТМ "Байріс" (безбарвна), не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів. Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання. Склад - Рідина на основі водного розчину активних речовин, що містяться в біоцидах.

Спосіб застосування
Нанесення

Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки. Допустима вологість основи повинна не перевищувати 28%.

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +23 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Перед використанням перемішати до однорідної консистенції.

Антисептування проводити:
 • для І або ІІ класу в одне-два нанесення за допомогою пензлика, валика або методом розпилення. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування впродовж не менше 4 годин при температурі 21 °С;
 • для ІІІ класу методом занурення впродовж не менше (6-8) годин. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування впродовж не менше 24 годин під накриттям;
 • для ІV класу в автоклавах. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування впродовж не менше 24 годин під накриттям.

Після обробки засіб повністю закріплюється в деревені за умови, що основа не піддавалась дії атмосферних опадів:

Час закріплення
 • для І або ІІ класу впродовж не менше 48 годин;
 • для ІІІ-ІV класу впродовж не менше 14 днів Час експлуатування - для І або ІІ класу необмежений;
 • для ІІІ класу становить 8 років;
 • для ІV класу становить 12 років.
Витрата
 • 60 г/м² концентрованого розчину від домових грибів та технічних шкідників для поверхонь деревени, що монтуються під накриттям і не мають безпосереднього контакту з ґрунтом та не піддаються впливу атмосферних чинників (І клас використання);
 • 80 г/м² концентрованого розчину від домових грибів та технічних шкідників для поверхонь деревени, що мають прямий контакт з водою, але не мають безпосереднього контакту з ґрунтом та піддаються впливу атмосферних чинників (ІІІ клас використання).

  Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами.

Застереження

Обмерзла основа не підлягає антисептуванню! Робочий розчин готують на місці застосування, витримуючи співвідношення 1:9 (1,0 частина засобу та 9,0 частин води).

Не допускати попадання на шкіру та слизові очей. Обов’язково використовувати гумові рукавиці, фартук, респіратор та захисні окуляри.

При нанесенні розпилювачем не вдихати з повітря розпилену мілку фракцію матеріалу.

Уникати контакту з їжею. Не допускати потрапляння у ґрунт та водойми!

Супутні товари