Profi-Lasur Protector. Altax
Ціна:
276.00 грн
Бренд: Altax
Об`єм:
Колір Profi-Lasur Protector:
Кількість
Містить
життедайні смоли
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Тип деревини шліфована та нешліфована
Спосіб нанесення пензель синтетичний
Довговічність 9 років захисту
Ступінь блиску мат
Витрата з 1л 10 м2 (один шар)
Миття інструменту вода
Кількість нанесень 2
Основа водна
Час висихання захист від води через 1год
Друге нанесення через 2 год
Фасування/витрати 750 мл - 7 м2 , 2,5 л - 25 м2; 9 л - 90 м2
Опис та властивості

«Profi-Lasur Protector» TM Altax («Профі-Лазур Протектор») TM Альтакс - зміцнює структуру деревини, та підходить для багатьох поверхонь, таких як: фасади дерев’яних будинків, дахові відкоси, паркани, огорожі, дерев’яні ворота, садова архітектура, вазони, дерев’яні вироби.

Завдяки сучасній рецептурі та вмісту високоякісних життєдайних смол, воску, лазур «Профі-Лазур Протектор» від бренду Altax, проникає у поверхневу структуру деревини, зміцнює її та створює довговічний захист.

Продукт відмінно захищає деревину від впливу атмосферних факторів: води, опадів, снігу, УФ-променів. Покриття стійке до грибкових утворень та плісняви. Активно захищає деревину до 9 років.

Спосіб застосування
Крок 1. Перед застосуванням очистити поверхню від бруду і пилу. Деревину потрібно попередньо обробити ґрунтом для захисту від біокорозії і шкідників (наприклад – Ультрабіозахист «AQUAGRUNT» (Аквагрунт) TM Bayris). Старе покриття слід видалити, поверхню ретельно відшліфувати.

Крок 2. Ретельно перемішайте продукт.

Крок 3. Наносити тонким шаром вздовж волокон деревини.

Крок 4. Другий шар можна наносити через 2 години.

Крок 5. Не рекомендується використовувати продукт для терас і підлог.

УВАГА! При використанні продукту на великих площах рекомендується використовувати продукцію однієї партії (якщо не має такої можливості, продукти різних партій перемішати).

Супутні товари

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти