Оплата та способи доставки продукції для будівництва та ремонту в Україні

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка замовлень по Україні здійснюється за допомогою комерційних перевізників Нова пошта і Делівері з можливістю доставки до дверей або до складу перевізника. Вартість доставки залежить від пункту призначення і обсягу замовлення. Терміни доставки замовлень по Україні становлять від 1 до 5 днів і залежать від пункту призначення та режиму роботи перевізника, а також від погодних умов.

Детальну інформацію про ціни і терміни доставки Ви можете дізнатися на сайтах перевізників Нова Пошта і Делівері. Звертаємо Вашу увагу, що для коректної обробки та відправки Вашого замовлення нам потрібно отримати від Вас наступну інформацію: населений пункт доставки, повні ПІБ одержувача замовлення у перевізника, контактний телефон.

ОПЛАТА ЗА ТОВАР

Ви можете оплатити за обраний Вами товар наступними способами:

  • готівкою при отриманні товару при самовивозі з точки видачі в м.Львів;
  • післяплатою при відправці товарів через Нову Пошту;
  • за допомогою платіжних систем (Privat24, LiqPay) або використовуючи іншу зручну для Вас систему.
ПІСЛЯПЛАТА

Оплата за допомогою післяплати можлива за допомогою перевізника Нова Пошта. Одержувач (якщо не обумовлене інше) оплачує вартість доставки і % за пересилання грошей (встановлюється перевізником), а також вартість послуг перевізника з оформлення післяплати.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ \"ТВК Байріс\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти