Каталог товарів
Супер пропозиції

Оплата та способи доставки продукції для будівництва та ремонту в Україні

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка замовлень по Україні здійснюється за допомогою комерційних перевізників Нова пошта, Укрпошта і Делівері з можливістю доставки до дверей або до складу перевізника. Вартість доставки залежить від пункту призначення і обсягу замовлення. Терміни доставки замовлень по Україні становлять від 1 до 5 днів і залежать від пункту призначення та режиму роботи перевізника, а також від погодних умов.

Детальну інформацію про ціни і терміни доставки Ви можете дізнатися на сайтах перевізників Нова ПоштаУкрпошта і Делівері. Звертаємо Вашу увагу, що для коректної обробки та відправки Вашого замовлення нам потрібно отримати від Вас наступну інформацію: населений пункт доставки, повні ПІБ одержувача замовлення у перевізника, контактний телефон.

ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ

Відправка замовлених товарів відбувається виключно у робочі дні. Товари замовлені після 14.00, відправляються, на наступний робочий день. Замовлення оформлені у вихідні та святкові дні, обробляються на наступний робочий день, в порядку черговості замовлень. В окремих випадках, замовлення відправляються шляхом виклику кур’єра служби доставки (може впливати на вартість доставки).

САМОВИВІЗ

Замовлений товар можна забрати самостійно лише у місті Львів (з центрального складу, за попердньою домовленістю!). За умови самовивозу надається додаткова знижка - 2% від вартості товару, включаючи і акційні пропозиції, окрім товарів з розділу "РОЗПРОДАЖ". Додаткова знижка не діє для гуртових покупців, а також покупців, що працюють по програмі "ПРОФЕСІОНАЛАМ".

ОПЛАТА ЗА ТОВАР

Ви можете оплатити за обраний Вами товар наступними способами:

  • готівкою при отриманні товару при самовивозі з точки видачі в м. Львів (з центрального складу, за попердньою домовленістю!);
  • післяплатою при відправці товарів через через перевізників;
  • за допомогою платіжних систем (Privat24, LiqPay) або використовуючи іншу зручну для Вас систему.
ПІСЛЯПЛАТА

Оплата за способом післяплати можлива лише за умови відправлення перевізником - Нова Пошта (за умови надання такої послуги перевізником). Одержувач (якщо не обумовлене інше) оплачує вартість доставки і % за пересилання грошей (встановлюється перевізником), а також вартість послуг перевізника з оформлення післяплати.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА - ПРАВИЛА ТА УМОВИ

Безкоштовна доставка діє:

-      лише на не акційні товари (товари, на які не знижено ціни), за умови, що сума загального замовлення не менша ніж 4000 грн.;

-      замовлення оплачене онлайн (через платіжні системи).

Безкоштовна доставка не діє:

-      на товари, які розміщено у розділі «Розпродаж»;

-      на товари з категорії «Товари для сну»;

-      для учасників програм лояльності інтернет-крамниці БудБокс (власників карт «BudBox Platinum», «BudBox Gold», «BudBox Frequent Shopper», «BudBox Майстер Card», «BudBox Promo»);

-      ключових (гуртових) клієнтів;

-      учасників програми «Професіоналам».

Увага! Товари доставляються безкоштовно виключно за умови онлайн оплати за товар! Товари відправляються безкоштовно лише операторами поштових перевезень, які доступні для вибору на сайті «БудБокс», до відділення.

Доставка – 50%

На товари, що позначено ярликом «Доставка – 50%», надається знижка (включаючи і додаткова, до акційної ціни), у розмірі 50% розрахункової вартості доставки до відділення перевізника, за умови онлайн оплати за товар.