Акції від інтернет-магазину BudBox

Акційні товари

 

Безкоштовна доставка на продукцію ТМ "PRIMACOL".

 

З 01.04.2019 по 31.12.2019, скористайтесь вигідною пропозицією - Фарба Магнітна та Фарба Грифельна ТМ "PRIMACOL" ("ПРІМАКОЛ", Польща) відправляється безкоштовно (перевізник - Нова Пошта). Купуйте оригінальну продукцію від офіційного імпортера, та не переплачуйте за доставку!

Увага! Дана акція не діє у випадку, коли на ці ж продукти проводяться інші акції (знижки), а також для учасників програми для "Професіоналам".

 

Безкоштовна доставка на продукцію ТМ "LuxDecor".

LuxDecor

 

Скористайтесь вигідною пропозицією, продукція:

відправляється безкоштовно (перевізник - Нова Пошта). Купуйте оригінальну продукцію від офіційного імпортера, та не переплачуйте за доставку!

Акційна пропозиція діє виключно на зазначене фасування. Термін проведення акції – з 01.04.2019 по 31.12.2019. 

Увага! Дана акція не діє у випадку, коли на ці ж продукти проводяться інші акції (знижки), а також для учасників програми для "Професіоналам".

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти