Латексна фарба "ДЕОС 7" Байріс (шовковисто-матова). Bayris
-15% Латексна фарба ДЕОС 7 Байріс (шовковисто-матова)
Акція!
Ціна:
990.00 грн 841.50 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Погано' title='ПоганоЗадовільно' title='ЗадовільноДобре' title='ДобреВідмінно' title='ВідмінноЧудово!' title='Чудово! (0)
0 відгуків
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 4,2 кг, 14 кг
Витрата від 90 г /м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Зносостійкість 1 клас стійкості
Колір біла шовковисто-матова
Тонування у світлі кольори
Час висихання 2-4 год. (для кожного шару)
Сертифікат Cертифікат відповідності
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Латексна фарба "ДЕОС 7"  TM «Байріс» («DEOS 7» ТМ «Bayris»), це шовковисто-матова іінтер’єрна фарба призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель всередині приміщень з цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних і деревопохідних матеріалів, а також для шпалер призначених для фарбування. Характеризується однорідним глибокоматовим покриттям, створює антибліковий ефект, ідеальна для стелі. Фарба латексна глибокоматова інтер’єрна «DEOS 7» ТМ "Bayris", це продукт з відмінною покривною здатністю, забезпечує паропроникне покриття, є стійкою до миття (1 клас стійкості), легко наноситься та не розбризкується підчас роботи, не залишає смуг на поверхні, створює антибліковий ефект. 

Згідно з дослідженням лабораторії Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України (Протокол випробувань від 23.02.2023 р.) фарба виконує антистатичні властивості.

Увага! Виробник гарантує відповідність фарби заявленим технічним характеристикам. Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики.

Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування.

Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Поверхня, призначена для фарбування, має бути міцною, сухою, без пилу і жирних забруднень, відповідно витриманою. Свіжу цементно-вапняну штукатурку можна фарбувати через 3 - 4 тижні після накладання, гіпсову – через 2 тижні. Старе покриття з клейових або вапняних фарб, що погано тримається поверхні, слід усунути. Покриття пофарбовані емульсійними фарбами, що добре тримаються поверхні, вимити водою з миючими засобами, сполоснути чистою водою та висушити. Нерівності та тріщини вирівняти шпаклівкою «Master Putz» TM Bayris. Місця уражені грибками очистити засобом «Bio Stop» ТМ Bayris відповідно до інструкції. Основи з великою поглинаючою властивістю та крихкими поверхнями заґрунтувати «Profi Grunt» ТМ Bayris відповідно до інструкції. Флізелінові та скловолокнисті шпалери фарбувати фарбою або дотримуватись інших рекомендацій їхнього виробника.

Підготовка продукту

Перед нанесенням латексну фарбу "ДЕОС 7"  TM «Байріс» слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності.

Колорування

Латексна фарба «DEOS 7» ТМ «Bayris» ("ДЕОС 7"  TM «Байріс») клорується лугостійкими пігментними пастами ручним або машинним методом у світлі кольори.

Перед початком колорування перевірити сумісність фарби і пігменту шляхом фарбування пробної ділянки та оцінки рівномірності забарвлення отриманої поверхні. Покриття набуває кінцевого кольору після повного висихання фарби.

Тонована фарба поверненню або обміну не підлягає!

Нанесення

Роботи слід проводити за температури основи та навколишнього середовища від +10 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%. Температура, вища чи нижча за рекомендовану, або протяг під час фарбування можуть призвести до утворення неякісної плівки фарби.

Латексна фарба «DEOS 7» ТМ «Bayris» наноситься на попередньо поґрунтовану поверхню. Для фарбування однієї площини слід підготувати достатню кількість фарби. Під час кольорування фарби різних виробничих партій або різного розміру упаковок, потрібно перемішувати разом. Фарбу ретельно перемішати і наносити валиком, пензлем або розпиленням у 2 шари з інтервалом 2-4 години. Не слід додавати вапна та змішувати з емульсійними фарбами іншого типу. Інструменти вимити водою. У процесі малярних робіт та після їх закінчення приміщення слід провітрити до зникнення запаху.

Увага! За звичайних умов лакофарбове покриття набуває своїх властивостей в повному обсязі через 28 днів після нанесення, тому варто уникати інтенсивної експлуатації пофарбованої поверхні, доки зазначений термін не мине. Пофарбовану поверхню можна очищати за допомогою сухої ганчірки.

Технічні характеристики

Вміст ЛОС: максимальний вміст ЛОС згідно Технічного регламенту України щодо обмеження викидів ЛОС: (підкат. A/1/WB): 75 г/л. Готовий до використання продукт містить макс. 15 г/л.

Екологічні переваги продукції підтверджено згідно з вимогами ДСТУ ISO 14024.

Для цього товару немає відгуків

Додати відгук

Ім’я*
E-mail*
Коментар*
Супутні товари