Шпаклівка фінішна "Master Putz" (Акрилова). Bayris
Шпаклівка фінішна Master Putz (Акрилова)
Топ продаж
Ціна:
132.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 808345
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 5 кг, 17 кг
Кількість нанесень рекомендовано 3 шари
Витрата від 1 кг/м² на один шар
Час висихання 4 години для кожного шару
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат Cертифікат відповідності
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Опис та властивості
Призначення

Шпаклівка фінішна акрилова "Master Putz" ТМ "Bayris" ("Мастер Путз" ТМ "Байріс") це готова до використання шпаклювальна маса, призначена для підготовки ідеально гладких стін та стель всередині приміщень на бетонних, цементних, цементно-вапняних, гіпсових та гіпсокартонних основах, перед фарбуванням або клеєнням шпалер. Шпаклівка фінішна "Мастер Путз" ТМ "Байріс" - еластична та паропроникна, легко наноситься та шліфується, ідеальна для ручного та машинного нанесення.

Підготовка поверхні

Основа під шпаклювання має бути міцною, очищеною від пилу та знежиреною. Основи з високою та слабкою поглинальною здатністю перед шпаклюванням зміцнити ґрунтовкою “Profi Grunt” від ТМ Bayris, відповідно до інструкції.  

Підготовка продукту

Перед використанням шпаклівку "Мастер Путз" ТМ "Байріс" слід ретельно перемішати низькообертовим дрилем з кошиковою мішалкою, щоб не допустити заповітрення.

При шпаклюванні вручну:

Застосовувати продукт в готовому (торговельному) вигляді. У разі загустіння виробу через високу температуру повітря під час роботи або високої поглинальної здатності основи, виріб потрібно розбавити, додаючи до 3% чистої води.

При машинному шпаклюванні:

В залежності від обладнання, яке використовується в роботі, потрібно розбавити, додавши до 5% чистої води. 

Нанесення

Процес шпаклювання слід проводити за температури основи і навколишнього середовища вище +10°С. За один раз наносити шар товщиною 1-3 мм. Наступні шари наносити після затвердіння попереднього шару. Час висихання одного шару 1 мм (при температурі +20°С та відносній вологості 65%) — приблизно 4 год.

Суху поверхню відшліфувати наждачним папером або сіткою, очистити від пилу, заґрунтувати та пофарбувати. Рекомендована градація абразивного матеріалу — 150. Панелі покриті емалями перед шпаклювання потрібно пошкурити наждачним папером для створення адгезії. Рекомендована градація абразивного матеріалу — 80-100.

Не використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю!

Відразу після завершення фарбування робочий інструмент/обладнання промити водою.

Увага! Виробник гарантує відповідність продукту заявленим технічним характеристикам. Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Технічні дані

Витрата: від 1 кг на 1 м² на 1 шар (при товщині шару в 1 мм, в залежності від основи).

Екологічні переваги фінішної шпаклівки "Master Putz" ТМ "Bayris" підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин.

Супутні товари