Фарба вапняна “Еко Хоум Плюс” Байріс. Bayris
-20% Фарба вапняна “Еко Хоум Плюс” Байріс
Чорна п`ятниця
Ціна:
408.00 грн 326.40 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 4,2 кг, 14 кг
Витрата від 180 г /м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Зносостійкість стійка до делікатного очищення
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори (лугостійкими пігментними пастами)
Час висихання 3-6 год. (для кожного шару)
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Фарба вапняна інтер'єрна «Еко Хоум Плюс» TM «Байріс» («Eco Home Plus» ТМ «Bayris»), це водно-дисперсійна вапняна фарба, що призначена для декоративно – захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно - господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням.

«Еко Хоум Плюс» ТМ «Байріс» рекомендовано для фарбування вапняних штукатурок та шпаклівок. Наносять на нові або раніше пофарбовані вапняними фарбами поверхні з цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок, бетону, цегли та гіпсокартонних плит.

Вапняна фарба «Eco Home Plus» ТМ «Bayris» зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність. Одержане покриття паропроникне, матове (блиск ˂ 10 при куті 85˚), середньозернисте (з незначною кількістю дрібних крупинок, розмір частинок - менше 300 мкм), коефіцієнт контрастності (покривність) - 1 клас при витраті 5,5 м²/л. Фарба створює декоративне покриття, яке добре приховує дрібні нерівності поверхні, стійке до делікатного сухого очищення та має високу паропроникність. Фарба володіє антисептичними властивостями та зменшує ризик появи плісняви, грибів та інших біологічних утворень.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Увага! За звичайних умов лакофарбове покриття набуває своїх властивостей в повному обсязі через 28 днів після нанесення, тому варто уникати інтенсивної експлуатації пофарбованої поверхні, доки зазначений термін не мине. Пофарбовану поверхню можна очищати за допомогою сухої ганчірки.

Виробник гарантує відповідність фарби заявленим технічним характеристикам. Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування.

Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н БВ.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою (вологість основ не повинна перевищувати 4 %), очищеною від бруду, пилу та інших забруднень. У разі фарбування вапняних та цементних штукатурок їх потрібно витримати не менше ніж 14 днів перед початком фарбування. Поверхні, які були раніше полаковані чи пофарбовані олійною або алкідною фарбою, відшліфувати наждачним папером до шорсткості та очистити від пилу. Старі крейдові та вапняні побілки слід повністю видалити, а нерівності вирівняти шпаклівкою.

Місця вражені грибками очистити засобом «Bio Stop» TM Bayris відповідно до інструкції. Після необхідного очищення та обезпилення, для зміцнення та вирівнювання водопоглинання, поверхню перед фарбуванням потрібно обробити силікатною ґрунтовкою «Silikat Grunt» TM Bayris відповідно до інструкції. Поверхні, що не підлягають фарбуванню, рекомендується закрити захисною плівкою.

Підготовка продукту

При зберіганні в тарі фарба набуває пастоподібної консистенції, тому перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності.

Колорування

Фарба вапняна інтер'єрна «Еко Хоум Плюс» TM «Байріс» клорується лугостійкими пігментними пастами ручним або машинним методом у світлі кольори.

Перед початком колорування перевірити сумісність фарби і пігменту шляхом фарбування пробної ділянки та оцінки рівномірності забарвлення отриманої поверхні. Покриття набуває кінцевого кольору після повного висихання фарби.

Тонована фарба поверненню або обміну не підлягає!

Нанесення

Роботи слід проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%. Температура, вища чи нижча за рекомендовану, або протяг під час фарбування можуть призвести до утворення неякісної плівки фарби.

Вапняна фарба «Eco Home Plus» TM «Байріс» наноситься на попередньо поґрунтовану поверхню в два шари. В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 10% для першого шару, для нанесення фінішного шару розбавляти не рекомендується. Слід враховувати, що додавання води завжди зменшує експлуатаційні властивості покриття фарби. Наносити пензлем, валиком або розпилювачем. Під час фарбування стель працювати в напрямку падіння світла (від вікна). Під час фарбування стін фарбу наносити на поверхню спочатку в поперечному напрямі, а потім вирівняти поверхню рухами валика вгору-вниз. Кожний останній рух валика по смузі фарби виконати по всій висоті стіни в одному напрямку. Мінімальний проміжок між нанесеннями шарів складає 3-6 години в залежності від погодних умов. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де можливе з’єднання буде найменш помітним, наприклад в місцях стикування поверхонь (кутах). Кінцевий результат слід оцінювати після повного висихання 2-го шару фарби. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Технічні характеристики

Вміст ЛОС: Вміст ЛОС відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ № 1394 від 02.10.2018 (підкатегорія "1"), норма до 30 г/л, максимальний фактичний вміст у готовому до застосування вигляді до 5 г/л).

Супутні товари