"Фасад Біо Клінер". Concentrat 1:3 - очисник фасадів (Професійний). Bayris
-15% Фасад Біо Клінер. Concentrat 1:3 - очисник фасадів (Професійний)
Акція!
Ціна:
480.00 грн 408.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення усі види фасадних поверхонь
Фасування 2 л
Витрата залежить від ступеню забруднення
Спосіб нанесення пензель, щітка, валик, розпилювач
Запахбез різкого запаху
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: +5 °С до +30°С
Опис та властивості

"Фасад Біо Клінер" | Концентрат 1:3 ТМ "Байріс" ("Facade Bio Cleaner" | Concentrat 1:3 TM «Bayris») це концентрований фунгіцидно-альгіцидний миючий засіб, що призначений для видалення біологічних забруднень, грибків плісняви, бактерій, а також водоростей з усіх видів фасадних поверхонь. Використовується для очистки пофарбованих чи поштукатурених фасадів, цегли, природного каменю, столярних виробів, шиферу, черепиці, плитки тощо. Добре підходить для запобігання утворення біологічних забруднень.

Не змінює колір покриття після висихання.

Придатний для побутового, професійного та промислового використання. Після висихання не утворює полімерної плівки та не впливає на адгезію і водопоглинання основи.

Заходи безпеки: Увага! "Facade Bio Cleaner" TM «Bayris» | Concentrat 1:3 ("Фасад Біо Клінер" | Концентрат 1:3 ТМ «Байріс») необхідно зберігати в недоступному для дітей місці!

Небезпечно! Токсичний при проковтуванні! Може викликати алергічну реакцію, подразнення очей, шкіри та дихальних шляхів. Не допускати потрапляння в навколишнє середовище. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки поверхні. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря.

Утилізація: утилізуйте вміст/контейнер в спеціальному місці з утилізації відходів відповідно до діючих міжнародних та національних норм.

Спосіб застосування

Безпека праці: при роботі із засобом потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів.

Підготовка продукту: робочий розчин готують на місці застосування, дотримуючись співвідношення1:3 (1 л засобу на 3 л чистої або дистильованої води). Після розведення засіб ретельно перемішати.

Виконання робіт: перед виконанням робіт обов'язково ознайомтесь з блоком Заходи безпеки на етикетці! 

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%, за температури навколишнього середовища +20°С і вище застосування продукту є більш ефективним, а час протікання реакції значно зменшується. Для очищення зараженої поверхні засіб наносити рівномірним шаром: пензлем, щіткою, валиком або методом розпилення. Через 24 години (за нормальних умов) видалити залишки бруду із поверхні щіткою або механічно, і ретельно промити водою. Для сильно заражених поверхонь обробку провести повторно. Для попереднього захисту поверхні, слід нанести засіб рівномірним шаром 1-2 рази і не змивати. Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Фарбування основи на якій був застосований засіб можна проводити після 48 годин від часу його застосування.

Переваги продукту: очисник фасадів "Фасад Біо Клінер" ТМ «Байріс», це професійний миючий засіб-концентрат довготривалої дії, що не містить хлору.

ПРИКЛАД ЗАСТОСУВАННЯ Facade Bio Cleaner

Супутні товари