Засіб для очистки “Чистий пам'ятник” . Primacol Professional
Засіб для очистки “Чистий памятник”
Топ продаж
Ціна:
228.00 грн
Бренд: Primacol Professional
Об`єм:
Кількість
Призначення для зовнішніх робіт
Фасування 0,5л
Витрата залежить від ступеню забруднення
Спосіб нанесення розпилювач
без різкого запаху
не містить хлору
Опис та властивості

Засіб  “Чистий пам'ятник” від ТМ «PRIMACOL PROFESSIONAL» (ТМ «Прімакол Профешнл»), призначений для очистки надгробних плит та пам'ятників. Простий у використанні, ефективний для чищення мармуру, граніту, природного каменю та бетону.

Швидко та легко видаляє бруд, зелень, пташиний послід, сліди листя та інший бруд, що присутні на кам'яних поверхнях, здатний усувати навіть сильні забруднення. Засіб не містить хлору.

Заходи безпеки: Увага! Зберігати в недоступному для дітей місці. Якщо потрібна медична допомога, візміть з собою упаковку або етикетку від продукту. У разі проковтування негайно зверніться до лікаря, та покажіть упаковку або етикетку. 

Токсичний для водних організмів з тривалими наслідками. 

Утилізація: Утилізуйте вміст/контейнер в спеціальному місці з утилізації відходів відповідно до діючих норм.

Спосіб застосування

Підготовка продукту: Очисник  “Чистий пам'ятник” ТМ «Прімакол Профешнл» готовий до використання, не розбавляти.

Підготовка поверхні: Поверхня, що буде оброблятись повинна бути сухою, та попередньо очищеною щіткою чи губкою, в залежності від типу поверхні. Перед використанням продукту опале листя слід видалити.

Виконання робіт: розпиліть препарат на відстані 25см від поверхні, що обробляється і залиште його на 15 хвилин. Пізніше очищайте поверхню вологою губкою або щіткою. Ретельно промийте чистою водою. При потребі повторіть обробку в особливо брудних місцях. Після очищення протріть поверхню вологою ганчіркою і витріть насухо.

Увага! Для того, щоб перевірити, чи препарат для очистки надгробних плит “Чистий пам'ятник” від ТМ «PRIMACOL PROFESSIONAL», не знебарвлює поверхні, перед використанням рекомендується провести тест на найменш помітному місці.

Не рекомендується наносити засіб на нагріті поверхні!

Супутні товари