Очищувач будівельних риштувань та інструментів. Bayris
Очищувач будівельних риштувань та інструментів
Новинка!
Ціна:
342.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для зовнішніх робіт
Фасування
Витрата залежить від ступеню забруднення
Спосіб нанесення пензель, щітка
без різкого запаху
розпилювачне використовувати!
Опис та властивості

Очищувач будівельних риштувань та інструментів від ТМ «Bayris» (ТМ «Байріс») – це професійний засіб, що ефективно видаляє залишки цементу та вапна з усіх поверхонь, не чутливих до кислот. Найкраще підходить для чищення будівельних риштувань, опалубки та інструментів для кладки. Завдяки своєму складу засіб для очищення інструментів та будівельних риштувань ТМ «Байріс» вступає у реакцію із вапняним і цементним забрудненням та руйнує його. Ефективність очищення залежить від типу поверхні та ступеню забруднення.

Заходи безпеки: Увага! Очищувач будівельних риштувань, опалубки та інструментів ТМ «Bayris» потрібно зберігати в недоступному для дітей місці із закритим оригінальним корком! Якщо потрібна медична допомога, візміть з собою упаковку або етикетку від продукту. У разі проковтування негайно зверніться до лікаря, та покажіть упаковку або етикетку. 

Безпека праці: Використовуйте захисні рукавиці/захисний одяг/захисні окуляри/захист обличчя під час роботи із засобом: розчин може викликати сильні опіки шкіри та очей.

Увага! Препарат може роз’їдати матеріали або їх покриття. Уникайте контакту з реакційно-активними металами (наприклад, цинк, алюміній)!

Утилізація: Утилізуйте вміст/контейнер в спеціальному місці з утилізації відходів відповідно до діючих міжнародних та національних норм.

Спосіб застосування

Підготовка продукту: очищувач будівельних риштувань та інструментів ТМ «Байріс» можна використовувати нерозбавленим або розведеним водою у пропорції 1:1 (концентрація препарату залежить від ступеню забрудненості). Для приготування розчинів слід використовувати лише пластикові контейнери, при контакті з іншими матеріалами засіб може пошкодити їх.

Виконання робіт: не використовуйте розпилювач!

Інструкції щодо використання:

Будівельні інструменти: очищувати дрібні предмети можна, зануривши їх в розчин на кілька хвилин. Потім ретельно промити водою і витерти насухо. Уникайте контактів з електричними ділянками.

Риштування: перед початком роботи слід захистити сусідні елементи конструкції, які можуть бути чутливі до кислоти. Ретельно змочіть основу водою, а потім нанесіть на неї препарат пензлем або щіткою. Через 10-15 хвилин змийте холодною водою. Не дозволяйте засобу висихати на поверхні (регулярно змочуйте водою). Найкраще працювати на невеликих ділянках, дбаючи про мокру поверхню знизу. Після очищення промийте основу у напрямку зверху вниз.

Опалубка: щойно зняту опалубку очистіть засобом, не розведеним або розведеним водою у пропорції 1:1, залиште на короткий час. Після промийте великою кількістю води під тиском.

Відео відгук клієнта
Супутні товари