Фасадна фарба "Латекс Фасад" (Акрилова) База A Байріс. Bayris
-15% Фасадна фарба Латекс Фасад (Акрилова) База A  Байріс
Акція!
Ціна:
726.00 грн 617.10 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх та зовнішніх робіт
Фасування 4,2 кг, 14 кг
Витрата від 180 г /м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Зносостійкість 1 клас (стійка до атмосферних впливів)
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори (ручним або машинним методом)
Час висихання 1-4 год. (для кожного шару)
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Фасадна фарба "Латекс Фасад" (Акрилова) База A TM «Байріс» ("Latex Facade" (Acrylic based) База A ТМ «Bayris»), це водно-дисперсійна фарба призначена декоративно – захисного фарбування фасадів житлових, торгівельних, громадських та промислових будівель, а також для оновлення вже існуючих лакофарбових покриттів.

Рекомендується для системи теплоізоляції з використанням пінополістиролу (пінопласту).

Фарбу для фасадів «Латекс Фасад» TM «Байріс» можна застосовувати в інтер’єрах з високим експлуатаційним навантаженням (сходові клітки, коридори, кухні та ванни). Наносити на підготовлені основи із цементу, гіпсу, гіпсокартону, бетону, а також на цементно-вапняні, полімерні, полімерно – цементні штукатурки.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Одержане покриття біле, матове (блиск G3 ˂ 10 при куті 85˚), дрібнозернисте (розмір частинок S1  - менше 100 мкм), середньої товщини (товщина сухої плівки Е2 – менше 100 мкм), середньої паропроникності (клас V2 – Sd˂ 150 г/(м²*доб.) та стійке до появи водоростей, моху, грибків плісняви та синяви.

Фарба для фасаду «Латекс Фасад» (Акрилова База) TM «Байріс» створює декоративне покриття 1 класу стійкості до мокрого стирання (стійка до багаторазового вологого очищення), коефіцієнт контрастності (покривність) - 1 клас при витраті 5,5 м2/л (класифікація згідно стандарту ДСТУ EN 13300:2012). 

Увага! За звичайних умов лакофарбове покриття набуває своїх властивостей в повному обсязі через 28 днів після нанесення, тому варто уникати інтенсивної експлуатації пофарбованої поверхні, доки зазначений термін не мине. Пофарбовану поверхню можна очищати за допомогою сухої ганчірки.

Виробник гарантує відповідність фарби заявленим технічним характеристикам. Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування.

Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Підготовка поверхні здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. 

Основа повинна бути сухою (вологість основ не повинна перевищувати 4 %, для гіпсових основ – 1%), очищеною від бруду, пилу та інших забруднень. Нові поверхні на цементній та цементно-вапняній основі перед обробкою потрібно витримати щонайменше 28 днів, бетон – 3 місяці, поверхні систем теплоізоляції – щонайменше 72 години. Поверхні, які були раніше полаковані чи пофарбовані олійною або алкідною фарбою, відшліфувати наждачним папером до шорсткості та очистити від пилу. Старі крейдові та вапняні побілки слід повністю видалити, а нерівності вирівняти шпаклівкою.

Фасади з північної або затіненої сторони, а також місця вражені грибками обробити антисептичним  засобом «Bio Stop» TM Bayris відповідно до інструкції.

Після необхідного очищення та обезпилення, для зміцнення та вирівнювання водопоглинання, поверхню перед фарбуванням потрібно обробити  ґрунтовкою «Profi Grunt» TM Bayris відповідно до інструкції.

Поверхні, що не підлягають фарбуванню, рекомендується закрити захисною плівкою. 

Підготовка продукту

Перед нанесенням фарбу "Latex Facade" (Acrylic based) База A ТМ «Bayris» слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності.

Колорування

Фасадна фарба («Латекс Фасад» (Акрилова База) ТМ «Bayris» клорується у різні кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним методом.

База А - використовується як біла фарба та для тонування у світлі кольори.

Покриття набуває кінцевого кольору після повного висихання фарби. Тонована фарба поверненню або обміну не підлягає!

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%.

Фарба фасадна "Latex Facade" (Acrylic based) наноситься на попередньо поґрунтовану поверхню в два шари. Фарби деяких насичених яскравих кольорів (червоний, оранжевий, жовтий, зелений тощо) потребують нанесення додаткового шару. В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 10% для першого шару, для нанесення фінішного шару розбавляти не рекомендується. Слід враховувати, що додавання води завжди зменшує експлуатаційні властивості покриття фарби.

Наносити пензлем, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод). Фарбу не слід наносити під час сильного вітру, дощу та прямих сонячних променів  без використання захисних пристроїв (сітки). Дані умови слід підтримувати як мінімум 3 дні після фарбування (5 днів для дуже насичених кольорів). Недотримання цих умов може призвести до зниження міцності покриття та в подальшому до його руйнування. Мінімальний проміжок між нанесеннями шарів складає 1-4 години в залежності від погодних умов.

Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де можливе з’єднання буде найменш помітним, наприклад в місцях стикування поверхонь (кутах). Кінцевий результат слід оцінювати після повного висихання 2-го шару фарби.

Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою. 

Технічні характеристики

Вміст ЛОС: Вміст ЛОС відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ № 1394 від 02.10.2018 (підкатегорія "3"), норма до 40 г/л, максимальний фактичний вміст у готовому до застосування вигляді до 30 г/л).

Супутні товари