Вапняна фарба “Eco Home”. Bayris
Ціна:
Бренд: Bayris
Об`єм:
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 4,2 кг, 7 кг, 14 кг
Витрата від 140 г /м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Зносостійкість стійка до делікатного очищення
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори (лугостійкими пігментними пастами)
Час висихання 3-6 год. (для кожного шару)
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Вапняна фарба інтер'єрна «Eco Home» TM «Байріс» («Еко Хоум» ТМ «Bayris») використовується для декоративно – захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно - господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням. «Еко Хоум» ТМ «Байріс» рекомендовано для фарбування вапняних штукатурок та шпаклівок. Наносять на нові або раніше пофарбовані вапняними фарбами поверхні з цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок, бетону, цегли та гіпсокартонних плит.

Одержане покриття білосніжно – матове, з незначною кількість дрібних крупинок, добре приховує нерівності поверхні, паропроникне. Вапняна фарба «Еко Хоум» «Байріс», володіє антисептичними властивостями, зменшує ризик появи плісняви, грибів та інших біологічних утворень, не перешкоджає проходженню водяної пари - поверхня “дихає”.

Фарба вапняна «Eco Home», це екологічний продукт без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Фарба зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність. Покриття стійке до делікатного очищення. 5 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012).

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень. Для вирівнювання водопоглинання основи потрібно застосовувати ґрунтовки ТМ «Bayris» у відповідності до призначення. У разі фарбування вапняних та цементних штукатурок їх потрібно витримати не менше ніж 14 днів перед початком фарбування.

Підготовка продукту

Перед використанням фарбу слід ретельно перемішати до однорідності.

Колорування

Колорується у світлі кольори лугостійкими пігментними пастами ручним або машинним способом. Перед початком колорування перевірити сумісність фарби і пігменту, пофарбувавши нею пробну ділянку. Якщо поверхня рівномірно забарвлена – результат позитивний, а пігмент підходить для використання. Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну.

Нанесення

В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 10% для першого шару, для нанесення фінішного шару фарбу розбавляти не рекомендується. Фарба вапняна «Eco Home» TM «Bayris», наноситься в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 3 - 6 години в залежності від температури та вологості повітря. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах). Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні від +8˚С.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Увага! Покриття набуває своїх властивостей в повному обсязі через 28 днів після нанесення.

Супутні товари