Змивка висолів та забруднень. Bayris
Змивка висолів та забруднень
Обмежено
Ціна:
126.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 1451
Об`єм:
Кількість
Дозування залежить від поглинаючої здатності основи, ступеню забруднення та середовища використання
Опис та властивості
Призначення

Змивка висолів та забруднень Байріс очищає клінкер, черепицю, бруківку, видаляє забруднення від кладок розчинів на склі і пластику.

Змивка висолів та забруднень Байріс призначена для видалення білих вапняних висолів на клінкерних цеглинах і інших будівельних матеріалах; для усунення забруднень від кладок розчинів на тротуарній плитці, стінах, склі, деревах, клінкерних цеглинах, бетонної та керамічної плитки, азбестоцементних плитах, для видалення залишків бетону на пластмасових формах; для очищення поверхонь перед реставрацією або покриттям

Змивка - кисла негорюча речовина, вже готова до використання. Це суміш неорганічних кислот і поверхнево-активних речовин.

Спосіб застосування

Застосовувати в нерозбавленому вигляді. Нанести на поверхню, використовуючи кисть або щітку. Витримати протягом 3-5 хвилин, розтерти щіткою, змити водою. У разі сильних забруднень процедуру повторити. У разі, коли необхідно обробити великі площі, можна застосовувати розпилення. У разі видалення залишків з пластмасових форм, їх можна повністю занурювати в препарат, потім змити водою. Перед застосуванням зробити пробу.

Безпека праці

Під час роботи слід користуватися захисними кислотостійкими рукавицями, одягом і окулярами, а також дотримуватися загальні принципи гігієни та безпеки праці в сфері будівельної хіміі. Зберігати в закритих приміщеннях. Не нагрівати. Не заморожувати.

Супутні товари