Пластифікатор "Протиморозний". MTC Concrete
-15% Пластифікатор "Протиморозний"
Акція!
Ціна:
50.00 грн 42.50 грн
Бренд: MTC Concrete
Об`єм:
Кількість
Розхід 0,6 л на 50 кг цементу
при температурі від +5 °С до -5 °С;
Розхід 1,2 л на 50 кг цементу
при температурі від -5 °С до -10 °С;
Розхід 1,4 л на 50 кг цементу
при температурі від -10 °С до -15 °С
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі
повітря від -15 °С до 25 °С
містить інгібітор
корозії металу
водоредукуюча функція /
пластифікація 10%
прискорює ранній набір
міцності бетону до 50%
Опис та властивості
Призначення

Протиморозний пластифікатор, ТМ "MTC Concrete" ("МТЦ Конкріт") призначений для регулювання властивостей всіх готових до використання видів бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Пластифікатор "Протиморозний" "МТЦ Конкріт" використовується для влаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт при низьких та мінусових температурах від +5 °С до -15 °С

Виконання робіт

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища в межах від +25 °С до -15 °С та відносній вологості вище 50 %. Допускається незначне утворення осаду в добавці.

Вводити до бетонної суміші одночасно з водою замісу. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування. При використанні протиморозної добавки при температурі нижче 0 °С обов’язково оберігати свіжий бетон від замерзання, особливо під час початкового твердіння.

Характеристики

Універсальна безхлорна добавка, що без зміни консистенції продукує зниження вмісту води замісу до 10 %. Прискорює схоплення і твердіння, забезпечуючи рухливість бетонної суміші.

Підвищує щільність готових виробів та водонепроникність. Зменшує температуру кристалізації води та прискорює реакцію гідратації цементу.

Дає можливість отримати мінімально-необхідну ранню міцність 5 МПа та підвищує кінцеву міцність готових бетонних виробів. Забезпечує високу морозостійкість та запобігає появі висолів на стадії експлуатації. При використанні в літній період можна досягти значного прискорення процесу зміцнення бетону

Застереження!

Не вводити в сухі компоненти

Супутні товари
Акція!
-15%
Пластифікатор "Тепла підлога"
50.00 грн 42.50 грн
Новинка!
Пластифікатор «ANTI FROST. Протиморозний»
37.92 грн

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти