Адгезійна ґрунтуюча суміш “Quartz grunt”. Prom-decor. Bayris
Адгезійна ґрунтуюча суміш “Quartz grunt”. Prom-decor
Ексклюзив!
Ціна:
937.50 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх та зовнішніх робіт
Фасування 25 кг
Витрата 250 – 350 г /м²
(в залежності від обраної фактури)
Кількість нанесень 1 шар
Спосіб нанесення пензель, щітка
Безпека не поширює полум’я
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)
Час висихання 12-24 год
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат ДСНС
Опис та властивості

Адгезійна ґрунтуюча суміш «Quartz Grunt» TM «Bayris» («Кварц Ґрунт», ТМ «Байріс») це спеціальний продукт з серії «PROM-DECOR» («Пром-Декор»), що використовується для попереднього ґрунтування та зміцнення основ перед нанесенням систем декоративного покриття «Interior Standart», «Interior Pro» ТМ «BAYRIS», які призначені для механічного нанесення.

Продукт придатний для використання на поверхнях з бетону, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурках, на гіпсових поверхнях, стінах та стелях.

Підходить як для внутрішніх робіт, так і для консервування систем зовнішньої теплоізоляції на базі пінополістирольних плит в зимовий період.

Захищає від проникнення води. Ґрунтуюча суміш створює на гладких, щільних, поглинаючих поверхнях шорсткий шар, який дозволяє рівномірно та надійно розподілити наступні шари оздоблення.

Одержане покриття стійке до перепадів температур, перешкоджає появі плям та зменшує вірогідність зміни забарвлення систем декоративного покриття та декоративних штукатурок.

Завдяки спеціально розробленій рецептурі суміш забезпечує покращені покривні властивості. В рідкому стані суміш білого кольору з кварцевим наповнювачем.

Пожежна безпека: матеріал згідно протоколів випробувань ДСНС належить до групи горючості «Г1» (матеріали низької горючості) та «РП1» за поширенням полум’я (матеріали, що не поширюють полум’я).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних, крейдових, клейових, вапняних, кремнійорганічних покриттів та придатною до обробки.

Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» ТМ «BAYRIS».

Підготовка продукту

Перед використанням продукт необхідно ретельно перемішати до однорідності.

Технічні характеристики:

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні в межах +5 °С до +30 °С.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: (250-350) г/м2 на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Нанесення

Роботи слід проводити при температурі основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. Наносити за допомогою пензля, валика або щітки.

Після використання інструмент відразу промити водою. Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що покриття стійке до подряпин металевим інструментом.

Колорування

Колорується водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Застереження!

У процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ
Супутні товари