Ґрунтовка "Біостоп" (Антисептична). Bayris
Ґрунтовка Біостоп (Антисептична)
Обмежено
Ціна:
48.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Час висихання 12-24 години в залежності від типу поверхні, клімату в цілому, пори року
Витрата 200-300 мл/м2 на 1 шар нанесення в залежності від типу поверхні,
технології нанесення та застосованого малярського інструменту
миття інструменту водою з використанням миючих засобів
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Ґрунтовка "Біостоп" (Антисептична) TM Bayris (Байріс) призначена для захисту від біопошкоджень нових або уражених чи заросших покриттів грибами (пліснявими, цвілевими, дріжджовими, лишайниковими), змішаними бактеріями, водоростями та набуття ними біостійкості. Антисептичний засіб ТМ "Байріс" "Біостоп", придатний для технічної відновлювальної обробки по лакофарбовим покриттям, мінеральним основам (цементним, вапняним, цементно-вапняним, цегляним), каменю, шиферу та бетону. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Характеристики

"Біостоп" (Антисептичний), це готовий робочий розчин остаточної активної дії на основі біоциду. Проникаючи в основу, запобігає ураженню нових покриттів та знищує наявні ураження існуючих. А також перешкоджає повторному ураженню поверхонь бактеріями, які утворюються в шарі омертвілих грибів та водоростей. Покращує адгезію дисперсійних фарб та штукатурок. Запобігає утворенню пухирів та відшарувань нової фарби. Належить до засобів з високою корозійною агресивністю. Сприяє оздоровлєнню мікроклімату в приміщенні. Захищає людину від дії патогенних мікроорганізмів та хвороботворних мікробів Склад - Стабільна суміш октілізотіазолону та четвертинних амонійних з’єднань.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути візуально чистою, сухою, без пилу, слідів біологічного обростання, плям та придатна до обробки. Уражені поверхні очистити механічно. Для запобігання розповсюдженню сухих спор, водоростей, грибів, уражені та заросші поверхні потрібно додатково обробити до початку механічної обробки.

Застереження

Прийняти міри для захисту деталей кріплення та арматури. Поверхня набуває біостійкості за умови, що основа не піддавалась дії атмосферних опадів.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Перед використанням перемішати до однорідної консистенції. Придатний для нанесення методом розпилення або за допомогою пензлика чи валика. Наносити рівномірно по всій поверхні, запобігаючи утворенню ділянок з малою концентрацією, в якій спори грибів та водоростей можуть вижити і вирости. Після нанесення робочий інструмент промити водою з використанням миючих засобів. Оброблена поверхня придатна для фарбування та тинькування не менш ніж через 12-24 години.

Супутні товари