Система декоративного покриття “Interior standart”. Prom-decor. Bayris
Система декоративного покриття “Interior standart”. Prom-decor
Ексклюзив!
Ціна:
937.50 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 25 кг
Витрата 0,4 – 1,8 кг /м²
(в залежності від обраної фактури)
Кількість нанесень 1 шар
Спосіб нанесення хоппер (розпилювач)
Безпека не поширює полум’я
Зносостійкість стійке до невеликих деформацій
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)
Час висихання 24 год.
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат ДСНС
Опис та властивості

Система декоративного покриття «Interior Standart» TM «Bayris» («Интеріор Стандарт», ТМ «Байріс») це спеціальна система покриття, що входить до матеріалів серії «PROM-DECOR» («Пром-Декор»). Використовується для оздоблення стін та стель, виду «Американка» чи інших класичних фактур (типу «гротто», «травертіно»).

Призначена для механічного нанесення при декоративно-захисному оздобленні, як нових, так і старих мінеральних (бетонних, цементно-вапняних, цементно-піщаних, гіпсових, та ін.) поверхонь і гіпсокартонних листів з метою їх збереження та захисту.

Рекомендована для влаштування декоративно-оздоблювального зносостійкого фінішного покриття всередині приміщень (під’їзди житлових будинків, сходові клітини, коридори адміністративно-офісних приміщень, громадські заклади, промислово-торгові площі).

Покриття («штукатурка») «Interior Standart» («Інтеріор Стандарт») TM «Bayris», це готовий пастоподібний матеріал, піщаного кольору. Дозволяє отримати еластичне, шорстке, тонкошарове покриття, стійке до невеликих механічних деформацій в основі при усадці будинку та інших механічних впливів. Для матеріалу характерна кольоро- і зносостійкість, а також висока ступінь зчеплення з основою.

Наявність в складі армувальних мікроволокон запобігає утворенню мікротріщин, та забезпечує цілісність та довговічність навіть на великих площах. Матеріал підлягає колоруванню. Система декоративного покриття розроблена для механічного нанесення, що значно скорочує час оздоблення поверхонь.

Пожежна безпека: матеріал згідно протоколів випробувань ДСНС належить до групи горючості «Г1» (матеріали низької горючості) та «РП1» за поширенням полум’я (матеріали, що не поширюють полум’я).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Підготовка поверхні

Основа повинна бути заздалегідь підготовленою, рівною, достатньо міцною, без відшарувань, слідів біологічного обростання та обов’язково поґрунтованою. Відносна вологість основи не повинна перевищувати 3 %.

Цементні штукатурки повинні бути витримані впродовж не менше 14 діб, шпакльовані поверхні впродовж не менше 3 діб.

Ґрунтування проводити адгезійною ґрунтуючою сумішшю «QUARTZ GRUNT» з кварцевим наповнювачем ТМ «BAYRIS». Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» ТМ «BAYRIS».

Підготовка продукту

Перед використанням продукт необхідно ретельно перемішати, не збиваючи.

Технічні характеристики:

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні в межах +5 °С до +30 °С.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: (400-1800) г/м2 на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та обраного виду фактури.

Нанесення

Матеріал готовий до використання за допомогою спеціального обладнання: повітряний компресор (робочий тиск ~ 5 атм.), проекційний пістолет (штукатурний розпилювач), з’єднувальний шланг, широкий штукатурний шпатель (напівтерток) із нержавіючої сталі.

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +30 °С та відносній вологості повітря 50-80 %. Перед нанесенням ретельно перемішати, не збиваючи. При необхідності регулювання в’язкості матеріал можна розвести водою, але не більше ніж на 2 %. Краплі матеріалу необхідно наносити рівномірно розподіляючи по площині поверхні з інтенсивністю заповнення площини відповідно до обраного виду фактури.

Впродовж наступних 20-35 хв, круговими рухами сформувати в усьому м’якому шарі обрану фактуру за допомогою напівтертка з нержавіючої сталі. Варіанти отриманих текстур залежать від параметрів нанесення (тиску повітря, що подається на проекційний пістолет, діаметру вихідного сопла, а також зміни в’язкості).

Колорування

Колорується водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Застереження!

Великі площі краще оздоблювати зусиллями двох фахівців. Один наносить матеріал, а інший, що йде слідом, формує фактуру. Для забезпечення рівномірності кольору на великій площині – використовувати матеріал однієї партії.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ
Супутні товари