Лак захисний акриловий (напівматовий). Prom-Decor. Bayris
Лак захисний акриловий (напівматовий). Prom-Decor
Ексклюзив!
Ціна:
852.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 10 л
Витрата 0,1 - 0,125 л/м²
(в залежності від обраної фактури)
Кількість нанесень 2-3 шари
Спосіб нанесення пензель, валик, розпилювач
Ступінь блиску напівматовий
Тонування ручним або машинним способом
Час висихання 24 год
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Лак захисний акриловий TM «Bayris» (ТМ «Байріс»), це спеціальний продукт, що входить до серії матеріалів «PROM-DECOR» («Пром-Декор»), який використовують для підвищення стійкості покриття та можливості вологого прибирання після нанесення систем декоративного покриття «Interior Standart» («Інтеріор Стандарт»), «Interior Pro» («Інтеріор Про») ТМ «BAYRIS».

Придатний, для декоративно-захисної фінішної обробки підготовлених дерев’яних (панелі, «вагонка», плінтуси), деревопохідних поверхонь (OSB, MDF, ДСП, ДВП, фанера), поверхонь з брусу, для додаткового захисту на водно-дисперсійне покриття, шпалери, бетон, штукатурки, цеглу.

Для внутрішніх робіт. Не придатний для лакування вікон, дверей та підлог, а також поверхонь, які піддаються інтенсивному механічному впливу. Може застосовуватись як лазур для декоративної обробки у тонованому вигляді.

Матеріал має відмінну адгезію до поверхні, що лакується. В рідкому стані лак молочно-білого кольору. Після висихання створює прозору, «дихаючу», напівматову та еластичну плівку, здатну відштовхувати водне середовище.

Прозорість частково втрачається при контакті з водою, але відновлюється після висихання. Лак характеризується помірною стійкістю до дії води та миючих засобів. Очищати слід нейтральними або слабо-лужними миючими засобами. Помірно шліфується.

Через можливість «злипання», не застосовувати на поверхні, що можуть піддаватись тривалому контакту під навантаженням. Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Підготовка поверхні

Системи декоративного покриття «Interior Standart» («Інтеріор Стандарт») та «Interior Pro» («Інтеріор Про») «BAYRIS» можна лакувати через 48 годин, після їх нанесення. Інші основи, на які наносять лак, потребують ретельної підготовки та повинні бути витримані, відшліфовані, рівні, міцні, знежирені, візуально чисті, сухі, без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатні до обробки.

Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити просочувальною ультрабіозахисною ґрунтовкою «AQUAGRUNT» «BAYRIS» в один-два шари.

Раніше не лаковані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою ґрунтовкою «BAYRIS». Ґрунтування поверхонь дозволяє знизити витрати лаку, зміцнити структуру та вирівняти вбираючу здатність основи.

Підготовка продукту

Перед нанесенням, а також під час роботи, лак ретельно перемішувати до однорідної консистенції.

Колорування

колорується водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря від 50% до 70%.

При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%. Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два-три шари.

Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Допускається усунення шорсткості дрібнозернистим наждаковим папером, після повного висихання нанесеного шару. Відразу після завершення лакування робочий інструмент промити водою.

Технічні характеристики:

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні в межах +5 °С до +30 °С.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: (100-125) мл/м2 на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та обраного малярського інструменту.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ
Супутні товари