Олія для садових меблів Альтакс. Altax
-20% Олія для садових меблів Альтакс
Чорна п`ятниця
Ціна:
588.00 грн 470.40 грн
Бренд: Altax
Колір олії:
Об`єм:
Кількість
Призначення зовнішні роботи
Види деревини мякі, тверді, екзотичні
Основа водна
Спосіб нанесення пензель
Витрата з 1л до 18 м² (один шар)
Миття інструменту вода
Кількість нанесень 2 шари
Час висихання 1 год (на дотик)
Фасування/витрати 0,5 л - до 9 м²
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Опис та властивості
Олія для садових меблів Альтакс (Altax) — це високоякісний продукт, який захищає поверхню від плям, дощу, снігу та ультрафіолетового випромінювання. Олія відштовхує воду, таким чином продовжує життя деревині. Олія Altax для садових меблів захищає меблі від цвілевих грибків, синяви та різноманітних пошкоджень. Продукт характеризується стійкістю до стирання. Олія для садових меблів чудово підходить для м'якої, твердої і екзотичної деревини. Продукт можна використовувати для багатьох поверхонь, таких як: садові меблі, стільці, лави, альтанки.

Тривалість захисту свіжої деревини може досягати до 2 років. Проте, у випадку екстремальних атмосферних факторів (сильно дощових пір року чи тривалої спеки) поверхня можливо потребуватиме частішого оновлення. 

Кінцевий зовнішній вигляд та довговічність покриття залежить від якості деревини, способу нанесення та кількості шарів обробки. Під час фарбування великих площ рекомендується використовувати продукт однієї партії.

УВАГА! Якщо деревина раніше не була захищена від біокорозії, перед фарбуванням нанесіть ґрунтуючий препарат Altax

Кольоровий стікер на упакуванні наближено відображає колір продукту, для оцінки реального кольору використовуйте взірець наявний в магазині.

Спосіб застосування
Крок 1. Рекомендований температурний режим для робіт: від +10°C до +25°C.
Перед початком роботи деревина повинна бути чистою і сухою
У випадку реставрації старих поверхонь, чим якісніше вони будуть очищені від залишків старого покриття, тим довговічнішим буде захист. 
У випадку коли поверхня попередньо була оброблена продуктами на основі органічних розчинників, її необхідно очистити механічним способом. Залишки старої олії можуть вплинути на тривалість захисту нового покриття.

Крок 2. Перед нанесенням засіб необхідно ретельно перемішати, щоб пігменти не осідали на дно упакування.

Крок 3. Засіб наносити за допомогою пензля тонким шаром.

Крок 4. Через 4 години нанесіть ще один шар.

Крок 5. Зверніть увагу, що поверхню, оброблену олією, надалі можна обробляти лише оліями.

УВАГА! Не фарбуйте деревину, нагріту сонцем. Не наносити валиком чи розпилювачем. При низькій температурі (+10°C) та високій відносній вологості (80%) час висихання може збільшитись.

Супутні товари