Qualita Max. Фарба латексна, матова. Primacol Professional
-15% Qualita Max. Фарба латексна, матова
Акція!
Ціна:
654.00 грн 555.90 грн
Бренд: Primacol Professional
Об`єм:
Кількість
Безпека Іграшок EN 71-3
Eco solution
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 3 л, 5 л, 10 л
Витрата від 70 мл/м² (1 шар)
Кількість нанесень 1- 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Зносостійкість 3 клас (вологе стирання)
Колір біла (матова)
Тонування у світлі кольори
Час висихання 4 год (для кожного шару); 24 год (повне)
Опис та властивості

Qualita Max, латексна фарба TM «Primacol Professional» (Кваліта Макс ТМ «Прімакол Профешнл») – це високоякісна професійна фарба, що призначена для фарбування і декоративного оздоблення стін і стель всередині приміщень. Стійка до вологого очищення – дозволяє легко усунути забруднення з пофарбованої поверхні не пошкодивши покриття. Фарба екологічна. З мінімальним вмістом летких сполук.

Продукт призначений для фарбування мінеральних поверхонь, цементної і цементно-вапняної штукатурки, гіпсових шпаклівок, гіпсокартону, цегли, поверхонь раніше пофарбованих водоемульсійними фарбами тощо. Для внутрішніх робіт.

Фарба Qualita Max не містить розчинників, продукт відповідає суворим вимогам національних та європейських стандартів щодо вмісту небезпечних речовин та летких органічних сполук. Safety Of Toys EN 71-3 (Безпека Іграшок) – це європейський стандарт, який визначає процес перевірки та попередньо допустимі концентрації для міграції токсичних елементів (в т. ч. миш'яку, барію, свинцю, кадмію, хрому, ртуті) з поверхні матеріалів для іграшок. Заява про відповідність фарби Qualita Max «Primacol Professional», даному стандарту, гарантує безпечну експлуатацію продукту у приміщеннях для дітей (для дитячих кімнат, для дошкільних закладів, шкіл, тощо).

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути рівною, чистою, сухою і стійкою. Фарбувати свіжу штукатурку можна не раніше, ніж через 4 тижні після виконання робіт. Раніше не фарбовані поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою ґрунтовкою для вирівнювання водо поглинання основи та кращого зчеплення фарби з поверхнею. Ретельно підготовлена ​​поверхня забезпечить оптимальний ефект фарбування. Перед початком робіт захистіть усі поверхні, які не будуть фарбуватись.

Підготовка продукту

Перед використанням фарбу слід ретельно перемішати до однорідності. При необхідності фарбу можна розводити водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5%.

Увага! Надмірне розведення фарби Кваліта Макс TM «Primacol Professional» водою погіршить її якість та властивості.

Колорування

Фарба Кваліта Макс ТМ «Прімакол Профешнл» колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні від +5˚С.

Витрата з упакування: 3 л – до 42 м², 5 л – до 70 м², 10 л – до 140 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +25 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80 %. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача.

Рясно змочіть валик у фарбі, далі рівномірно розподіліть фарбу по поверхні. Щоб уникнути утворення швів слід фарбувати «мокрим по мокрому». Рекомендовано фарбувати поверхню в одному напрямку. Не фарбуйте сухим валиком, не робіть розривів між пофарбованими фрагментами і не робіть локальних правок, таким чином вдасться отримати рівномірне покриття.

Стелю слід фарбувати в напрямку поширення світла, від вікна в глиб кімнати. Наступний шар фарби слід наносити після висихання попереднього, приблизно через 4 години.

Увага! Покриття набуває своїх властивостей в повному обсязі через 28 днів після нанесення.

Заходи безпеки: під час та після завершення робіт провітрюйте приміщення, поки запах не зникне. Інструменти слід відразу промити водою. З екологічних причин не заливайте залишки фарби у каналізацію та не утилізуйте як побутові відходи.

Ліміт ЛОС (кат.A / a / FW) 30 г л - продукт містить макс. 25 г/л.

Супутні товари