Лакобейц. LuxDecor
-20% Лакобейц
Акція!
Ціна:
366.00 грн 292.80 грн
Бренд: LuxDecor
Код товару: 50210580-0601
Об`єм:
Колір лакобейц Luxdecor:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Фасування 0,75л, 2,5л
Розхід 0,75 л/до 9 м² (один шар)
Кількість нанесень 2-3 шари
Ступінь блиску глянець
Основа водна
без подразливого запаху
Час висихання 48 год
Опис та властивості
Призначення

Високоякісний професійний Лакобейц TM «LuxDecor» («ЛюксДекор») для захисту та оздоблення деревини (вікна, двері, меблі, фасади, паркани, альтанки, садова архітектура). Надає деревині насиченого кольору та благородного відблиску, підкреслює природну красу деревини. Стійкий до впливу УФ променів та води.

Містить добавки які запобігають склеюванню між собою, оздоблених лакобейцом поверхонь (наприклад віконних рам після зими). Підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Продукт екологічно чистий, виготовлений на водній основі – не містить агресивних хімічних складників та розчинників. Лако-бейц ТМ ЛЮКСДЕКОР, якісний продукт, що відповідає Європейським вимогам PN-EN 71-3 «Безпека іграшок», а тому є безпечним при подальшій експлуатації.

Технічні характеристики

Суха на дотик: через 45 хвилин Наступний шар: через 30-45 хвилин (попередній шар не повинен бути цілком сухий)

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Спосіб застосування
Підготовчі роботи

Деревина повинна бути міцна, суха та чиста. Деревину низької якості необхідно обробити безбарвним антисептиком, лакобейц Lux Decor можна наносити після повного висихання антисептика. Поверхня повинна бути добре відшліфована та обезпилена. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища не нижчій, ніж + 10 ˚С.

Виконання робіт

Перед використанням Лакобейц слід ретельно перемішати, так, щоб не утворилась піна (банку не трясти). Кожен наступний шар засобу слід наносити після повного висихання попереднього, і в одному і тому ж напрямку. Після нанесення першого шару засобу, поверхню можна злегка відшліфувати.

Залежно від бажаного результату можна нанести 2-3 шари Лакобейцу. Нанесення більше, ніж двох шарів Лакобейцу підсилює блиск та інтенсивність кольору, але зменшує прозорість покриття.

УВАГА!

Кінцевий ефект нанесення лакобейцу залежить від виду деревини, підготовки поверхні та способу нанесення. Перед нанесенням лакобейцу рекомендовано зробити пробний «викрас», для ознайомлення з властивостями матеріалу

Супутні товари