Панельний лак . Weco
Ціна:
192.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Вид:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 1 л, 3 л, 5 л
Витрата 100 – 120 мл/м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 24 год. (повне)
Ступінь блиску глянцевий, напівматовий
Тонування можливе
Спосіб нанесення пензлик, валик, розпилювач
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Панельний лак TM «WECO» (ТМ «ВЕКО»), глянцевий або напівматовий, використовують для фінішної обробки дерев’яних та деревоподібних поверхонь: панелей, «вагонки», плінтусів, OSB, MDF, ДСП, ДВП, фанери, поверхонь з брусу. Наносять для додаткового захисту водно-дисперсійного покриття, шпалер, бетону, штукатурки, цегли. Рекомендується використовувати для внутрішніх робіт.

Не використовувати для лакування дерев’яних основ вікон, дверей та підлоги, а також поверхонь, які піддаються інтенсивному механічному впливу. Можна застосовувати як лазур для декоративної обробки у тонованому вигляді.

Лак панельний «ВЕКО» без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Матеріал відмінно зчіплюється з поверхнею, захищає від бруду, запобігає потемнінню та зберігає первинну фактуру і колір матеріалу. У рідкому стані лак молочно-білого кольору. Після висихання створює прозору, еластичну плівку, з водовідштовхувальною здатністю.

Після попадання води покриття може втрачати прозорість, але відновлюється після висихання. Лак помірною стійкий до води та дії миючих засобів, помірно шліфується. Очищати слід нейтральними або слабо-лужними миючими засобами. Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа, яка покривається, повинна бути витриманою, відшліфованою, рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатна до обробки. Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити просочувальною біозахисною ґрунтовкою в один-два шари. Щоб оптимізувати витрати продукту, зміцнити основу та зменшити коефіцієнт поглинання поверхні, рекомендується попередньо використовувати акрилову ґрунтовку.

Підготовка продукту

Перед нанесенням та під час роботи лак потрібно ретельно перемішувати до однорідності.

Технічні характеристики:

Час висихання: 30 хв за відсутності липкості та 2-3 години для кожного шару при температурі повітря (20±2)°С та відносній вологості повітря не вище 65%. Поверхня придатна до використання через 9 год.

Витрата: 100-125 мл/м2 на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та інструменту.

Колорування

Панельний лак «ВЕКО» колорується водорозчинними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +12°С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 70%.

При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%.

Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно у два-три шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями – 2-3 години. Допускається шліфування дрібнозернистим наждаковим папером, після повного висихання нанесеного шару для усунення шорсткості. Інструмент після використання промити водою.

Супутні товари