Лак панельний "AQUALACK". Bayris
-20% Лак панельний AQUALACK
Акція!
Ціна:
174.00 грн 139.20 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 50203565-72
Об`єм:
Вид:
Кількість
Дозування 100-125 мл/м2 на 1 шар в залежності від типу поверхні
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 2-3 год для кажного шару
Ступінь блиску глянцевий, напівматовий
Основа водна
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Характеристики

Лак панельний "AQUALACK" ТМ "Байріс" (Bayris), це лак, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. В рідкому стані лак молочно-білого кольору. Після висихання створює прозору, «дихаючу» та еластичну плівку, здатну відштовхувати водне середовище. Прозорість частково втрачається при контакті з водою, але відновлюється після висихання. Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Лак характеризується помірною стійкістю до дії води та миючих засобів. Очищати нейтральними або слабо-лужними миючими засобами. Помірно шліфується. Через можливість «злипання», не застосовувати на поверхні, що можуть піддаватись тривалому контакту під навантаженням. Доступні ступені блиску: глянцевий і напівматовий. Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02 та Закону України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992

Призначення

Лак панельний «AQUАLACK» ("Аквалак") - акриловий водно-дисперсійний глянцевий/напівматовий «БАЙРІС» призначений  для декоративно-захисної фінішної обробки підготовлених дерев’яних (панелі, «вагонка», плінтуси), деревопохідних поверхонь (OSB, MDF, ДСП, ДВП, фанера), поверхонь з брусу, а також для додаткового захисту на водно-дисперсійне покриття, шпалери, бетон, штукатурки, цеглу.

Матеріал має відмінну адгезію до поверхні, що лакується. Захищає від бруду, плісняви, грибків, запобігає потемнінню та зберігає первинну фактуру і колір.

Лак панельний «АКВАЛАК» Байріс використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Не придатний для лакування вікон, дверей та підлог, а також поверхонь, які піддаються інтенсивному механічному впливу.

Може застосовуватись як лазур для декоративної обробки у тонованому вигляді.

Підготовка поверхні

Основа, на яку наносять лак потребує ретельної підготовки та повинна бути витриманою, відшліфованою, рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатна до обробки.

Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити просочувальною ультрабіозахисною Ґрунтовкою «AQUAGRUNT» «БАЙРІС» в один-два шари.

Раніше не лаковані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «БАЙРІС».

Ґрунтування поверхонь дозволяє знизити витрати лаку, зміцнити структуру та вирівняти вбираючу здатність основи.

Розхід

100-125 мл/м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Час висихання

30 хв за відсутності липкості та 2-3 години для кожного шару при температурі повітря (20±2)°С та відносній вологості повітря не вище 65%. Поверхня придатна до використання через 9 год.

Нанесення

Перед нанесенням, а також під час роботи, лак ретельно перемішувати до однорідної консистенції. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +12°С до  +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 70%. При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%. Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два-три шари.

Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Допускається усунення шорсткості дрібнозернистим наждаковим папером, після повного висихання нанесеного шару. Відразу після завершення лакування робочий інструмент промити водою.

Супутні товари