Клей ПВА "Водостійкий D3". Bayris
Ціна:
126.18 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Фасування 1кг, 3кг, 5кг, 10кг
Розхід 150-200 г/м2 в залежності від методу
нанесення та матеріалу, що склеюється.
Час висихання Близько (5-6) годин для тканини, шкіри;
впродовж 24 годин для деревини при температурі 20°С
та відносній вологості повітря від 50 % до 70 %
Опис та властивості
Призначення

Клей ПВА "Водостійкий D3" Bayris (Байріс), придатний для склеювання в професійній сфері, матеріалів на паперовій основі, тканини, шкіри, фарфору, м’яких та твердих порід деревини. Придатний у роботі з меблями та меблевими щитами, для внутрішнього оздоблення та при обшивці, а також для дерев’яних дверей, вікон, сходів. У випадках, коли є підвищені вимоги до міцності клейового з’єднання. Продукція може піддаватись короткочасному впливу проточної води або конденсату і/або повітря з високою вологістю у внутрішніх приміщеннях, а також використовуватись ззовні приміщень при забезпеченні захисту від прямих атмосферних впливів. Ефективний для склеювання бджолиних вуликів, для закріплення дзеркал та плитки. Придатний для приміщень, призначених для дітей.

Характеристики

Готовий до застосування матеріал. Володіє максимальною силою схоплення. Вологостійкий та водонепроникний. Дає мінімальну усадку при висиханні, заповнюючи пустоти і тріщини. Термостійкий і морозостійкий.

Витримує температуру від -30 °С до +80 °С. Після висихання утворює еластичний, прозорий, високоміцний клейовий шов з високою світлостійкістю. В рідкому стані - це в’язка рідина молочно-білого або злегка жовтуватого кольору без грудок і сторонніх включень. Допускається поверхнева плівка.

Склад

Полівінілацетатна дисперсія та функціональні добавки.

Умови зберігання
Зберігати і транспортувати в оригінальній герметичній тарі від +5 °С до +25 °С Застереження! ПВА дисперсія, що піддалася впливу низьких температур, для роботи не придатна.

Підготовка поверхні
Деревину підсушити до нормальної вологості (8-10) % та акліматизувати. Основа повинна бути візуально чистою, знежиреною, сухою, без пилу та придатна до обробки. Лаковані поверхні обробити наждачним папером.

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи, дисперсії та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +20 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 70 %. Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити тонким шаром наодну із поверхонь, що склеюється, за допомогою зубчатого шпателя, клейового валика або приладдя для нанесення клею.

Після з'єднання з іншою поверхнею необхідно притиснути частини, що склеюються. Підвищена водостійкість утворюється впродовж не менше 7 діб. Відразу інструмент промити мильним розчином, а потім водою.

Супутні товари
Засіб для знищення комах
298.68 грн
Новинка!
Паркетний лак  “PARQUET VARNISH”. Глянцевий
334.14 грн
Шпаклівка для деревини
27.60 грн

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти