Професійний засіб "Для очищення керамічної плитки і грес" (Запаска). Bayris
Професійний засіб Для очищення керамічної плитки і грес (Запаска)
Ексклюзив!
Ціна:
132.60 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення керамограніт, грес, плитка
Фасування 0,5л (без розпилювача)
Витрата залежить від ступеню забруднення
Спосіб нанесення розпилювач
Запахбез різкого запаху
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: +5 °С до +25°С
Опис та властивості

Професійний засіб "Для очищення керамічної плитки і грес" TM «Bayris» (Банка без розпилювача) -  це професійний продукт серії «Rem-Help» від бренду "Байріс", що ефективно та швидко видаляє  застарілі відкладення, жир, залишки миючих засобів, відкладення іржі та накипу,  плями та інший стійкий бруд.

Високоефективний засіб рекомендовано для  фінального очищення плитки, після ремонтних робіт, а також для побутового  використання.  Для  внутрішніх та зовнішніх робіт. Засіб без вмісту абразивних речовин, не пошкоджує поверхні. Спеціально розроблена формула, швидко та ефективно видаляє забруднення, відновлює початковий колір.  Засіб можна використовувати для керамограніту, глазурованої та неглазурованої плитки.

Заходи безпеки: Увага! Викликає сильні опіки шкіри та пошкодження очей. Може  спричинити алергічну реакцію. Якщо потрібна медична порада, мати під рукою контейнер або  етикетку з продуктом. Уникати вдихання випарів/спрею. Одягніть захисні рукавички/одяг та  засоби захисту очей/обличчя. У разі недостатньої вентиляції використовувати захист дихальних  шляхів. При проковтуванні: прополоскати рот. Не викликайте блювоту! При попаданні на шкіру (або волосся): негайно зніміть весь забруднений одяг. Промити шкіру/волосся під проточною водою. При попаданні в очі: обережно промивати водою протягом декількох  хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є. Продовжуйте промивання. Негайно зателефонуйте  до лікаря.

Утилізація: утилізуйте вміст/контейнер в спеціальному місці з утилізації відходів відповідно до діючих міжнародних та національних норм.

Спосіб застосування

Безпека праці: під час використання препарату слід використовувати захисні рукавички, окуляри, захист дихальних шляхів та  захисний одяг.

Підготовка продукту: засіб очисний "Для очищення керамічної плитки і грес" ТМ "Байріс" «Рем-Хелп» готовий до використання, не розбавляти.

Виконання робіт: використайте розпилювач з стандартної упаковки продуктів серії «Rem-Help». Поверніть форсунку у положення «SPRAY/STREAM». Нанесіть засіб у  нерозведеному вигляді на поверхню, яку необхідно очистити. Залиште препарат на 3-5 хвилин, не  даючи засобу висохнути. За допомогою щітки або тканини очистіть поверхню. Потім ретельно  промийте чистою водою, щоб видалити залишки засобу з поверхні і дати їй висохнути.

У випадку  сильного забруднення, повторіть нанесення.

Після використання поверніть форсунку у початкове  положення «OFF», та ретельно вимийте руки.

Увага! Перед використанням перевірте чутливість поверхні до засобу у малопомітному місці.  Концентрований засіб із сильно кислою реакцією!

Супутні товари