Ґрунтовка "Concentrat 1:9" (З маркувальним пігментом). Bayris
-30% Ґрунтовка "Concentrat 1:9" (З маркувальним пігментом)
Акція!
Ціна:
138.00 грн 96.60 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 50305410-11
Об`єм:
Кількість
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шара
Час висихання 4 години для кожного шару
Витрата 60-80 мл/м2 на 1 шар нанесення
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Ґрунтовка біозахисна «Сoncentrat 1:9» TM "BAYRIS" ("Концентрат 1:9" ТМ "Байріс") з маркувальним пігментом (зелена) призначена для набуття біостійкості навантажених дерев’яних елементів будівель (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем та ін.) та будівельної деревени (підлоги, паркани, альтанки, терасні дошки, дерев’яні фундаменти, стовпи, водні ворота).

Антисептик-концентрат призначений для глибокого та поверхневого імпрегнування порід деревини з сильним та помірним ступенем просочення, які монтуються під накриттям або без нього.

Мають прямий контакт з водою (прісна) та піддаються впливу атмосферних чинників. Біозахисна ґрунтовка "Концентрат 1:9" ТМ "Байріс" (зелена) придатна для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів використання І-ІV згідно з ДСТУ EN 335-1:2010.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без вмісту високотоксичних речовин. Надійно захищає деревину від появи домових, пліснявих та синявих грибів, водоростей, різного роду термітів, комах та жуків – технічних шкідників. Матеріал із слабким характерним запахом, синьо-зеленого кольору, стійкий до вимивання.

Змінює відтінок деревини на насичений зелений, що дозволяє виявити необроблені ділянки. Контрольний барвник може зникати під дією атмосферних опадів. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів. Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання.

Спосіб застосування
Нанесення

Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки. Допустима вологість основи повинна не перевищувати 28%.

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +23 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Перед використанням перемішати до однорідної консистенції.

Антисептування проводити:
  • для І або ІІ класу в одне-два нанесення за допомогою пензлика, валика або методом розпилення. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування впродовж не менше 4 годин при температурі 21 °С;
  • для ІІІ класу методом занурення впродовж не менше (6-8) годин. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування впродовж не менше 24 годин під накриттям;
  • для ІV класу в автоклавах. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування впродовж не менше 24 годин під накриттям.
Застереження!

Обмерзла основа не підлягає антисептуванню! Робочий розчин готують на місці застосування, витримуючи співвідношення 1:9 (1,0 частина засобу та 9,0 частин води). Не допускати попадання на шкіру та слизові очей.

Обов’язково використовувати гумові рукавиці, фартук, респіратор та захисні окуляри. При нанесенні розпилювачем не вдихати з повітря розпилену мілку фракцію матеріалу. Уникати контакту з їжею. Не допускати потрапляння у ґрунт та водойми!

Склад

Рідина на основі водного розчину активних речовин, що містяться в біоцидах.

Витрата
  • 60 г/м² концентрованого розчину від домових грибів та технічних шкідників для поверхонь деревени, що монтуються під накриттям і не мають безпосереднього контакту з ґрунтом та не піддаються впливу атмосферних чинників (І клас використання);
  • 80 г/м² концентрованого розчину від домових грибів та технічних шкідників для поверхонь деревени, що мають прямий контакт з водою, але не мають безпосереднього контакту з ґрунтом та піддаються впливу атмосферних чинників (ІІІ клас використання). Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами.
Час закріплення

Після обробки засіб повністю закріплюється в деревені за умови, що основа не піддавалась дії атмосферних опадів:

  • для І або ІІ класу впродовж не менше 48 годин;
  • для ІІІ-ІV класу впродовж не менше 14 днів.
Час експлуатування
  • для І або ІІ класу необмежений;
  • для ІІІ класу становить 8 років;
  • для ІV класу становить 12 років
Супутні товари