Біозахист для деревини "Концентрат 1:9" (Зелений). Bayris
Біозахист для деревини Концентрат 1:9 (Зелений)
Топ продаж
Ціна:
162.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Погано' title='ПоганоЗадовільно' title='ЗадовільноДобре' title='ДобреВідмінно' title='ВідмінноЧудово!' title='Чудово! (0)
0 відгуків
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Фасування 1 л, 5 л
Колір зелений
Витрата від 220 мл/м² (залежить від методу)
Кількість нанесень 2 шари
Спосіб нанесення пензель/щітка, розпилювач, зануренням
Час висихання 4-6 год. (кожен шар)
Опис та властивості

Біозахист для деревини "Concentrat 1:9" (Зелений) ТМ "Bayris" ("Концентрат 1:9" ТМ "Байріс")  - це засіб призначений для захисту конструкційних дерев’яних елементів (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем тощо) та будівельної деревини (підлоги, паркани, альтанки, терасні дошки, стовпи тощо) від біологічних уражень. 

Перешкоджає появі водоростей, лишайників, моху, грибків плісняви та синяви. Застосовується для захисту та профілактики від комах-шкідників.

Концентрована речовина біозахисної дії "Концентрат 1:9" ТМ "Байріс" - препарат з зеленим маркувальним пігментом, що містить у складі фунгіцид, альгіцид, інсектицид та модифікуючі добавки, змінює колір деревини після нанесення (світло-зелений), не вимивається протягом експлуатації та ефективно захищає деревину. Біозахист "Концентрат 1:9" забезпечує тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних уражень. Застосовується для глибокого та поверхневого імпрегнування (просочення) порід деревини з сильним та помірним ступенем поглинання.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки (за потреби механічно очистити). Допустима вологість оброблюваного матеріалу не повинна перевищувати 25%.

Підготовка продукту

Перед використанням засіб ретельно перемішати. Робочий розчин готують на місці застосування, дотримуючись співвідношення 1:9 (1 л засобу на 9 л чистої або дистильованої води).

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%.Спосіб та метод нанесення залежить від бажаного класу експлуатації.

Клас/Метод нанесення:

- для 1 або 2 класу - в одне-два нанесення за допомогою пензлика, валика або методом розпилення. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування не менше 4 годин при температурі 20°С;
- для 3 класу - методом занурення не менше ніж на 6 годин. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування протягом 24 годин за температури 20°С під накриттям;
- для 4 класу - обробку проводити в автоклавах.

Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Приміщення, в середині яких деревина була захищена біозахистом, можуть використовуватися через три дні після інтенсивної вентиляції. Час закріплення - після обробки засіб повністю закріплюється в деревині за нормальних умов для 1 та 2 класів в продовж 48 годин, для 3 – 4 класів не менше 14 днів.

Після повного висихання деревину можна обробляти будь-якими декоративно-захисними засобами.

Технічні характеристики:

Витрата: 220-350 мл/м² - залежить від типу деревини, методу нанесення, поглинаючої здатності деревини та розмірів оброблюваної поверхні. Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини!

Особливості продукту:

Біозахист для деревини "Концентрат 1:9" ТМ "Байріс" (Зелений) ТМ "Bayris" придатний для побутового, професійного та промислового використання в умовах класів експлуатування 1-4.1 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010 (клас використання залежить від методу нанесення). Не змінює структуру деревини, не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник/Продавець не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Заходи безпеки

Застереження! Небезпечно! Токсичний при проковтуванні!

При роботі з біозахистом "Концентрат 1:9" (З маркувальним пігментом) ТМ "Байріс" потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води.

Для цього товару немає відгуків

Додати відгук

Ім’я*
E-mail*
Коментар*
Супутні товари