Ґрунтовка акрилова “QUARTZ-GRUNT”. Weco
Ґрунтовка акрилова “QUARTZ-GRUNT”
Новинка!
Ціна:
127.20 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх і зовнішніх робіт
Фасування 3,2 кг, 7 кг, 14 кг
Витрата 250 – 350 г/м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, щітка
Час висихання 24 год. (повне)
Наповнювач кварцевий
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Ґрунтовка «QUARTZ-GRUNT» TM «WECO» («Кварц-Ґрунт» ТМ «ВЕКО») використовується для попереднього ґрунтування та зміцнення основи перед нанесенням штукатурок та фарб. «Кварц-Ґрунт» можна використовувати для поверхонь з бетону, цементну, вапна, цементно-піщаних штукатурок, на гіпсові поверхні, цеглу, стіни, стелі, а також як проміжний шар на гладкі, металеві, дерев’яні поверхні для нанесення цементно-полімерних розчинів.

Підходить як для внутрішніх і зовнішніх робіт, а також для консервування систем зовнішньої теплоізоляції в зимовий період. Захищає від проникнення води.

Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Ґрунтовка створює на гладких, щільних, поглинаючих поверхнях шорсткий шар, який дозволяє рівномірно та надійно розподілити наступні шари оздоблення.

Одержане покриття стійке до перепадів температур та паропроникне, перешкоджає появі плям та зменшує вірогідність зміни забарвлення штукатурки. В рідкому стані ґрунтовка білого кольору з кварцевим наповнювачем.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних, крейдових, клейових, вапняних, кремнійорганічних покриттів та придатна до обробки.

Підготовка продукту

Перед нанесенням ґрунтовку ретельно перемішати до однорідності тихохідним пристроєм.

Технічні характеристики:

Час висихання: 4-6 годин у проміжку між шарами (залежить від умов) та 24 години до повного висихання.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата з упакування: 3,2 кг – до 11 м², 7 кг – до 23 м², 14 кг – до 45 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення.

Нанесення

Роботи слід проводити при температурі основи та навколишнього середовища від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. Не розбавляти водою. Наносити за допомогою пензля, валика або щітки. Після використання інструмент відразу промити водою.

Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що покриття стійке до подряпин металевим інструментом.

Увага! У процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу


Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти