Інтер’єрна фарба “INTERECO”. Weco
Інтер’єрна фарба “INTERECO”
Обмежено
Ціна:
108.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 1,4 кг, 3,2 кг, 7 кг, 14 кг
Витрата 140 – 170 г /м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Зносостійкість стійка до делікатного очищення
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори
Час висихання 1-2 год. (для кожного шару)
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Інтер’єрна фарба “INTERECO” TM «WECO» («Інтереко» ТМ «ВЕКО») використовується для декоративно - захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно-господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням.

Наносять на нові або раніше пофарбовані водно - дисперсійними фарбами поверхні з цементно-вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетону, цегли, дерев’яні та деревопохідні поверхні, а також на шпалери та ін.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Фарба зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність.

Одержане покриття білосніжно-матове, добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне, не перешкоджає проходженню водяної пари - поверхня “дихає”. 5 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012).

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа під фарбування повинна бути рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою та сухою, з рівномірним водопоглинанням. Перед нанесенням фарби поверхню потрібно очистити від пилу, крейдових та вапняних побілок та старого покриття.

Раніше не фарбовані поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «Weco» для вирівнювання водопоглинання основи та кращого зчеплення фарби з поверхнею.

Підготовка продукту

Перед використанням фарбу слід ретельно перемішати до однорідності. При необхідності фарбу можна розводити водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%.

Увага! Надмірне розведення фарби водою погіршить її якість та властивості.

Колорування

Колорується у світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80 %. При необхідності фарбу можна розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але частка води не повинна перевищувати 10 %.

Фарба «Інтереко» ТМ «ВЕКО», наноситься рівномірним тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Рекомендується наносити у два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-2 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні від +8˚С.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата з упакування: 1,4 кг – до 10 м², 3,2 кг – до 23 м², 7 кг - до 50 м², 14 кг - до 100 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби.

Супутні товари