Лак швидковисихаючий. Altax
Ціна:
327.42 грн
Бренд: Altax
Об`єм:
Колір лаку:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Тип деревини шліфована (гладка)
Спосіб нанесення пензель із синтетичним ворсом
або валик для засобів на акриловій основі
Ступінь блиску глянець, напівмат
Витрата з 1л 16 м2 (один шар)
Миття інструменту вода
Кількість нанесень 2 або 3
Основаводна
Час висихання сухий на дотик через 20 хв
Друге нанесення через 1 год
Фасування/витрати 750 мл - 12 м2; 2,5 л - 40 м2
Опис та властивості

Швидковисихаючий лак Altax (Альтакс) не жовтіє, не темніє, завдяки чому деревина зберігає свій природній колір протягом багатьох років.

Легкий у використанні. Лак швидковисихаючий Альтакс швидко висихає та не має різкого запаху. Малярний інструмент легко очищається у воді, завдяки чому роботу можна швидко завершити, а працювати з лаком зручно і приємно. Стійкий до механічних пошкоджень та подряпин.

Для багатьох поверхонь. Меблі, ліжечка, дитячі меблі, двері, полиці, рамки, підвіконня.

УВАГА! Для захисту деревини від домових і пліснявих грибків, грибків синяви, а також комах-технічних шкідників потрібно застосувати як підклад ґрунтуючі засоби TM Altax.

Спосіб застосування

Крок 1. Деревина повинна бути ретельно відшліфована (гладка), суха і чиста, засіб найкраще наносити при температурі навколишнього середовища від +10°С до +25°С.

Крок 2. Перед нанесенням засіб необхідно ретельно перемішати. У рідкому стані лак молочно-білого кольору.

Крок 3. Засіб наносити за допомогою пензля або валика, розтираючи його вздовж волокон деревини. Почекайте щонайменше 1 год та нанесіть другий шар.

Супутні товари
Новинка!
Панельний лак
114.84 грн
Лак для підлог
482.64 грн
Лакобейц для деревини
195.60 грн

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти