Ґрунтовка глибокого проникнення Concentrat 1:4. Bayris
Ціна:
72.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Час висихання 2 год для кожного шару
Дозування 100-200 мл/м2 на 1 шар в залежності
від ступеня поглинання основи
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

Ґрунтовка глибокого проникнення CONCENTRAT 1:4 (Концентрат 1:4) Байріс призначенний для проникнення і ґрунтування мінеральних основ перед нанесенням ізоляційних, оздоблювальних та захисних покриттів стін, стель, підлог та покрівель. Наноситься для ущільнення та додаткового посилення сильно поглинаючих, пористих, неміцних робочих поверхонь (ніздрюватого та легкого бетону, гігроскопічної штукатурки, основи під паркет та ін.). Ґрунтовка глибокого проникнення CONCENTRAT 1:4 (Концентрат 1:4) TM Bayris застосовується для підвищення водонепроникності основи (цегли, штукатурки, бетону, шиферу, черепиці), а також підсилення зчеплення основи з наступним покриттям (штукатурки, шпаклівки, шпалерного клею, основи під паркет, фарби та ін.). Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Характеристики

Ґрунтовка глибокого проникнення CONCENTRAT 1:4 (Концентрат 1:4) Байріс проникає в мікропори матеріалу основи на достатню глибину, скріплює робочу поверхню, зменшує та вирівнює поглинаючу здатність, знижує ймовірність утворення тріщин та висолів. Після висихання утворює водовідштовхуючу плівку, що володіє високими адгезійними властивостями та не перешкоджає газообміну. Підвищує довговічність та захисні властивості системи покриття до механічних та атмосферних впливів. В рідкому стані ґрунтовка молочно-білого кольору.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних покриттів та придатна до обробки.

Нанесення

Ґрунтовка глибокого проникнення CONCENTRAT 1:4 (Концентрат 1:4) TM Bayris розводиться водою у співвідношенні один до чотирьох. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %.

Наносити за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години.

Відразу інструмент промити водою. Подальші оздоблювальні роботи проводити через 24 години після закінчення ґрунтування.

Супутні товари