Ґрунтовка “Еко Ґрунт”. Weco
Ґрунтовка “Еко Ґрунт”
Новинка!
Ціна:
108.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 5 л, 10 л
Витрата 100 – 200 мл/м² (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель, розпилювач
Час висихання 24 год. (повне)
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Ґрунтовка «Еко Ґрунт» TM «WECO» (ТМ «ВЕКО») після нанесення підвищує довговічність покриття, робить його стійкішим до вологи та не перешкоджає газообміну.

Покращує захисні властивості поверхні до механічних пошкоджень, зменшує появу висолів.

Універсальна ґрунтовка «Еко Ґрунт» TM «WECO» використовується для попередньої обробки стін, стель, підлог та інших мінеральних основ перед оздоблювальними, ізоляційними та захисними роботами.

Ґрунтовка акрилова водно-дисперсійна TM «WECO» підсилює зчеплення стіни з наступним покриттям, захищає від вологи та зміцнює верхній шар поверхні. Підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт. Матеріал використовують для цементних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних і цементно-вапняних поверхонь, а також для цегли, каміння, лакових та дисперсійно малярних покриттів. Наносять на підготовлену рівну поверхню перед штукатуркою, шпаклівкою, шпалерним клеєм, фарбою, основою під паркет тощо.

Увага! Не підходить для поверхонь, вкритих масляними фарбами, плитки, металу!

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Перед нанесенням матеріалу основа повинна бути чистою, міцною, відносно рівною, сухою та без масляних покриттів.

Підготовка продукту

Перед використанням ретельно перемішати.

Нанесення

Ґрунтовку слід наносити у два шари з перервою мінімум у 2-3 години за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Рекомендована температура повітря: від +8°С до +25°С та при відносній вологості від 50% до 75%. Наступний етап робіт проводити не раніше, ніж за 24 години після нанесення другого шару ґрунтовки.

Технічні характеристики

Час висихання:

2-3 години у проміжку між шарами та 24 години до повного висихання.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата з упакування: 1 л – до 7 м², 5 л – до 35 м², 3,2 кг – до 70 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення.

Містить суміш: 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-он та 2-метил-2 Н-ізотіазол-3-он (3:1). Може викликати алергічну реакцію. Вміст ЛОС відповідає вимозі Директиви 2004/42/ЄС Підкатегорія А/d (WB): 130 г/л. Фактичний вміст ЛОС < 30 г/л.

Супутні товари