Немає товарів цього бренду.

ТМ «Hardy»

Hardy
Hardy

Бренд «HARDY» («ХАРДІ») належить найбільшому виробнику та дистриб’ютору ремонтно-будівельних матеріалів у Польщі, компанії «KAEM sp. z o.o. sp. k.» («КАЕМ»). Розпочавши діяльність у 1991 році, компанія активно розвивається, на даний момент маючи у портфелі понад 2500 найменувань товарів, та експортує їх більш ніж у 23 країни світу.

Продукція «HARDY Working Tools», це якісний професійний інструмент для малярних робіт (валики), для робіт з деревиною (пензлі), а також інструмент для роботи зі шпалерами та практично будь-яких ремонтних робіт (шпателі, і інший інструмент для обробки стін, та витратні матеріали (малярний скотч, плівки)).

Всі бренди

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти