"Еко Біо Захист" для деревини. Concentrat 1:2. Bayris
"Еко Біо Захист" для деревини. Concentrat 1:2
Новинка!
Ціна:
90.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 5133
Об`єм:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 4 год для кожного шару
Витрата від 50 мл/м2 на 1 шар
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Призначення

"Еко Біо Захист" для деревин, Concentrat 1:2, ТМ «Байріс» («Концентрат 1:2» ТМ «Bayris») призначений для набуття біостійкості навантажених дерев’яних елементів будівель (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем та ін.) та будівельної деревини (підлоги, паркани, альтанки, терасні дошки, стовпи). Для глибокого та поверхневого імпрегнування порід деревини з сильним та помірним ступенем просочення, які контактують з землею та водою, монтуються під накриттям або без нього. Мають прямий контакт з водою та піддаються впливу атмосферних чинників. Придатний для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів використання 1-4.1 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010. Змінює відтінок деревини на світло-коричневий/сірий, що дозволяє виявити необроблені ділянки. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів. Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання.

Характеристики

Натуральний засіб для захисту деревини «Байріс»: рідина коричневого кольору, специфічного запаху з вмістом спеціальних смол, перешкоджає розвитку гниття, перешкоджає розвитку шкідників.

Склад продукту: вода, натуральні смоли з деревини.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути візуально чистою, сухою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень, лакофарбових, цементних покриттів та придатна до обробки.

Витрати
Від 0,05 л/м2 в залежності від середовища застосування деревини. Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами.

Час висихання
3-4 години для кожного шару при температурі повітря (20±2) °С та відносній вологості повітря не вище 65 %.

Нанесення

Необроблена пиляна деревина. Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки. Допустима вологість основи повинна не перевищувати 28%. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +23 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Перед використанням перемішати до однорідної консистенції. При потребі (оброблена деревина експлуатується в сухих приміщеннях), можна розбавити водою в співвідношенні 1:2 (одна частина Еко Біо Захисту до 2 частин води). Наносити пензлем, щіткою або методом розпилення.

Увага! Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання промити водою та звернутись до лікаря за потребою. Залишки продукту утилізувати як звичайне будівельне сміття в закритій оригінальній тарі.

Супутні товари