Вогнебіозахист "Stop Fire" (Червоний). Bayris
-20% Вогнебіозахист Stop Fire (Червоний)
Акція!
Ціна:
426.00 грн 340.80 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 00555
Об`єм:
Кількість
Погано' title='ПоганоЗадовільно' title='ЗадовільноДобре' title='ДобреВідмінно' title='ВідмінноЧудово!' title='Чудово! (0)
0 відгуків
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Фасування 5 л, 10 л, 20 л
Колір червоний
без різкого запаху без канцерогенів і кислот
Витрата від 0,5 л/м² до 300 л/м³
Час висихання 24 год (повне)
Cертифікат Еко сертифікат
Опис та властивості
Призначення

Вогнебіозахист "Stop Fire" (Червоний) ТМ "Bayris" ("Стоп Вогонь" ТМ "Байріс") це просочення з вмістом антипіренів та інгібіторів біокорозії деревини.

Засіб "Stop Fire" (Червоний) з маркувальним пігментом застосовується для комплексного захисту конструкційних дерев’яних елементів (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем, несучих конструкцій дерев’яних будинків, балок тощо) та іншої будівельної деревини від вогню та біологічних уражень. Використовується для усіх порід деревини, що не мають прямого контакту з водою та не піддаються атмосферним впливам в умовах класів  використання 1, 2, 3.1  згідно ДСТУ EN 335-1. 

Вогнебіозахисний засіб "Stop Fire" (Червоний) ТМ "Bayris" придатний для побутового,  промислового та професійного використання.

Вогнебіозахист "Stop Fire" ТМ "Bayris" (Червоний) сертифіковано в Державному центрі сертифікації України згідно протоколів випробування в НДЦ «Пожежна безпека» ІДУ НД ЦЗ та ДП УКРНДІ МТ МОЗ України.

Продукт забезпечує 1 групу вогнезахисної ефективності (при дотриманні відповідних рекомендованих витрат та методу нанесення) і не містить канцерогенних речовин, а також кислот.

Характеристики

Захисна просочувальна речовина "Stop Fire" ТМ "Bayris" має високу проникаючу здатність. Захищає деревину від появи синявих, цвілевих та грибів гниття, перешкоджає появі водоростей, лишайників, моху, та комах-шкідників. Насичує поверхню антипіренами, які значно підвищують температуру займання та запобігають швидкому займанню деревини і її горінню під відкритим полум'ям.

Без запаху, помірно стійкий до вимивання, прозорого відтінку (вказано на упакуванні). Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів (при тривалому контакті з металом може викликати його корозію).

Не змінює структуру, не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару.

Час повного висихання: 24 години в залежності від вологості та породи деревини.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути чистою, сухою, без пилу, плям, слідів біокорозії, лакофарбових покриттів та цементних забруднень, придатною до обробки (за потреби механічно очистити). Вологість поверхні не повинна перевищувати 25%. Не застосовувати миючі засоби для очистки поверхні перед нанесенням просочення. Не застосовувати на замерзлій деревині!

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +25°С, та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. У разі утворення осаду - засіб потрібно перемішати.

Обробка деревини проводиться методом занурення у робочий розчин, та «гарячої-холодної» ванни за допомогою автоклаву, розпилення або нанесення пензлем чи щіткою послідовно в декілька шарів в залежності від очікуваної групи вогнезахисної ефективності. Мінімальний проміжок між нанесенням 6 годин.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник/Продавець не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування

Витрати

І група вогнезахисної ефективності досягається методом «гарячої-холодної ванни», зануренням та автоклавним методом нанесення, витрати препарату мають становити 200-300 л/м³.

500-600 мл/м² для забезпечення ІІ групи вогнезахисної ефективності методом поверхневого нанесенням пензлем, валиком, щіткою чи розпиленням. Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини!

Заходи безпеки

При роботі з вогнебіозахистом "Stop Fire" ТМ "Bayris" (З пігментом) потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря.

Для цього товару немає відгуків

Додати відгук

Ім’я*
E-mail*
Коментар*
Супутні товари