Відео-інструкція швидковисихаюча LASUR Altax

27.07.2018

Призначення і властивості швидковисихаючої лазурі Альтакс

Інновації дозволяють наносити наступний шар засобу вже через 2 години після попереднього. Нові сполуки розчинників, воску і пігментів надають продукту можливість захищати поверхні протягом 7 років від впливу води, снігу, вологи, ультрафіолету. Щільна консистенція швидковисихаючої лазурі Altax (Альтакс) запобігає розтіканню і капанні при нанесенні. Лазур стійка до лущення і розтріскування. Зберігає природний візерунок дерева, а благородне забарвлення деревини стае ще яскравіше.

Місце застосування

Використовують для обробки:

  • огороджень;
  • альтанок;
  • фасадів дерев'яних будинків та інших елементів з дерева.

Спосіб застосування

Рекомендовано працювати з швидковисихаючою лазурью Altax (Альтакс) при температурі мін + 10 ° С, макс. + 25 ° С.

Не наносити швидковисихаючу Lasur Altax (Альтакс) на сильно нагріту сонцем деревину. Перед лазурью застосуєте в один шар препарат BASE - GRUNT Altax (Альтакс), щоб уникнути біокоррозії деревини. Починайте роботу коли деревина суха і чиста.

Щоб відновити заздалегідь відпрацьовану деревину треба очистити її від бруду і пороху. Перед виконанням робіт Lasur Altax (Альтакс) добре перемішайте. Під час роботи повторно перемішуйте вміст ємності. Нанесіть засіб тоненьким шаром, розподіляючи його за волокнами дерева. Наступний шар можна наносити після абсолютного висихання - через 2 години з часу нанесення попереднього. Щоб відновити раніше опрацьовану лазурью площину, досить нанести один свіжий шар.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти