Ґрунтовка "Кварц-Ґрунт" (Акрилова). Bayris
Ціна:
594.00 грн
Бренд: Bayris
Вага: 14.00 кг
Об`єм:
Кількість
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар в залежності від основи та способу нанесення.
Точна витрата визначається для кожної конкретної обробки
Час висихання 24 год; до нанесення наступного шару близько 24 годин в залежності від умов
Витрата (0,250-0,280) кг/м2 на 1 шар
миття інструменту водою
Наповнювач кварцевий та мармуровий
Колорування Підлягає машинному колоруванню по каталогах БикЮSpirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D
Опис та властивості
Призначення

Для попереднього ґрунтування та зміцнення підготовлених основ перед нанесенням акрилових декоративних штукатурок, фарб серії «PROFI» та мінеральних штукатурок. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

А також як гідрозахисний шар оштукатурених поверхонь або тимчасове самостійне покриття для консервування систем зовнішньої теплоізоляції в зимовий період. Наноситься на підстави з бетону, цементно-вапняні, цементно-піщані штукатурки, на гіпсові поверхні, цеглу, стіни, стелі

Характеристики

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Ґрунтовка, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин.

Матеріал створює як на гладких, слабовсмоктуючих поверхнях, так і на пористих, вбираючих воду незабарвлених поверхнях основи суперстійкий шорсткий шар, що забезпечує підвищену адгезію наступних шарів оздоблення до основи.

Висока адгезія значно полегшує нанесення та структурування декоративних штукатурок. Одержане покриття перешкоджає появі плям та зменшує вірогідність зміни кольорового забарвлення у шарі штукатурки. Матеріал підвищує водонепроникність, морозостійкість та довговічність основи. В рідкому стані ґрунтовка молочно-білого кольору. Одержане покриття білого кольору

Склад: Водна дисперсія акрилового сополімеру, кварцевий та мармуровий наповнювачі, спеціальні допоміжні речовини. Не містить органічних розчинників

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних, крейдових, клейових, вапняних, кремнійорганічних покриттів та придатна до обробки.

При використанні колорованих штукатурок матеріал тонують в колір вибраного фінішного покриття. Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити закріплюючою глибокопроникною Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити закріплюючою глибокопроникною ґрунтовкою глибокого проникнення «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно, просушити та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» «BAYRIS»

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. Перед нанесенням ґрунтовку ретельно перемішати до однорідної консистенції тихохідним пристроєм. При необхідності матеріал можна розвести водою, але не більше ніж на 3 %.

Наносити за допомогою пензля, валика або щітки. Відразу інструмент промити водою. Подальші оздоблювальні роботи проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що одержане покриття стійке до подряпання металевим інструментом.

Застереження

В процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу

Супутні товари