Емаль акрилова матова. LuxDecor
-10% Емаль акрилова матова
Акція!
Ціна:
252.00 грн 226.80 грн
Бренд: LuxDecor
Код товару: 50133066-79
Об`єм:
Колір емалі:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Зносостійкість стійка до механічних пошкоджень
Фасування 0,75л
Розхід 1 л/до 14 м² (1 шар)
Ступінь блиску матова
Спосіб нанесення пензель, валик
Кількість нанесень 2 шари (рекомендовано)
Основа водна
без подразливого запаху
Час висихання Суха на дотик: приблизно через 2 години;
24 год. (повне)
Опис та властивості
Призначення

Емаль Матова TM LuxDecor (Люкс Декор) є універсальною акриловою, водорозчинною емаллю, із широкою сферою застосування, що призначена для декоративно-захисного оздоблення деревини, дерево-похідних поверхонь, гіпсу, бетону, металу, мінеральних, та інших поверхонь, як з слабкою так і з сильною поглинаючою здатністю.

Призначена для використання назовні та в середині приміщень. Емаль ідеально підходить для фарбування панелей, меблів, вікон та дверей.

Кольорова гама, що складається з 13 кольорів, дозволить задовольнити практично будь-які потреби для втілення ваших задумів. Перед нанесенням на метал його необхідно заґрунтувати антикорозійною ґрунтовкою.

Фарба характеризується високою покрівельною здатністю та міцною адгезією до основи. Покриття активно відштовхує воду, стійке до атмосферних чинників, а колір не втрачає інтенсивності під дією УФ випромінювання.

Емаль акрилова глянцева ТМ ЛЮКСДЕКОР, якісний продукт, що відповідає Європейським вимогам PN-EN 71-3 «Безпека іграшок», а тому є безпечною при подальшій експлуатації.

Технічні характеристики

Суха на дотик: приблизно через 2 години
Кількість шарів: 2 або 3
Нанесення другого шару: приблизно через 4 години
Розчинник: вода
Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Призначена для фарбування поверхня повинна бути чистою, сухою та міцною, залишки старого покриття потрібно усунути.

Перед нанесенням основа має бути добре відшліфована і очищена, далі знежирена і висушена. У випадку фарбування металевих поверхонь, її потрібно заґрунтувати антикорозійною ґрунтовкою, або фарбою.

Підготовка продукту

Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати, в разі потреби фарбу можна розчинити водою, але не більше ніж на 5% відносно об’єму фасування.

Увага! Надмірне розчинення водою погіршує якісні показники емалі.

Використання

Емаль універсальна акрилова Lux Decor (матова) може бути нанесена за допомогою пензлика з м’яким ворсом, велюрового або поролонового валику.

Примітка – застосовуйте інструмент, що призначений для продуктів на акриловій основі. Нанесіть 2 шари емалі із проміжком між нанесенням у 4 год. Після завершення роботи, інструменти промити у теплій воді.

Супутні товари