"Вуд Протект Ґрунт" - біозахисний засіб для деревини. Weco
Вуд Протект Ґрунт - біозахисний засіб для деревини
Новинка!
Ціна:
78.00 грн
Бренд: Weco
Код товару: 50305414-19
Об`єм:
Кількість
Призначення Призначення

дерев'яні конструкції/вироби з деревини

Колір Колір

безбарвний (після нанесення)

Фасування Фасування

1 л, 5 л

Витрата Витрата

170-250 мл/м² (залежить від умов)

Кількість нанесень Кількість нанесень

1-2 шари

Сертифікат Сертифікат

Санітарно-епідеміологічна експертиза

Опис та властивості
Призначення

“Вуд Протект Ґрунт” ТМ “ВЕКО” (“Wood Protect Grunt” ТМ “WECO”), це універсальний біозахисний засіб призначений для комлексного захисту деревини від біологічного руйнування, гниття, цвілі, появи водоростей, лишайників, моху, грибків плісняви та синяви. Також застосовується для захисту та профілактики від шашіля, короїду, точильника та інших комах-шкідників, що можуть пошкоджувати деревину.

Застосовується перед нанесенням будь-яких декоративно-захисних матеріалів (фарби, емалі, лаки, імпрегнати, лазурі, лакобейци тощо).

Використовується для захисту дерев’яних елементів будівель (вікна, двері, вагонка, каркаси, зруби тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням, але без контакту з ґрунтом (крокви, опори, підлоги, паркани, альтанки, садові меблі, стовпи, несучі конструкції будинку з дерева тощо). 

Характеристики

“Wood Protect Grunt” ТМ “WECO”, готовий до застосування біозахисний засіб, який не вимивається в процесі експлуатації та забезпечує тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних уражень. Не змінює структуру та колір деревини, не руйнує її поверхневий шар, не створює плівки та сольового шару.

Придатний для побутового, професійного та промислового використання в умовах класів експлуатування 1-3 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник/Продавець не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки (за потреби механічно очистити). Допустима вологість оброблюваного матеріалу не повинна перевищувати 25%.

Витрати
170-250 мл/м². Фактичні витрати можуть змінюватись в залежності від типу деревини, конструкції, методу нанесення, поглинаючої здатності деревини та розмірів оброблюваної поверхні.

Час висихання
4-6 години для кожного шару.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Перед використанням засіб ретельно перемішати.

Наносити рівномірним шаром пензлем, щіткою, валиком або методом розпилення. Для забезпечення захисних властивостей засіб наносити в 1-2 шари дотримуючись рекомендованих витрат. 

Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою.

Заходи безпеки: приміщення, в середині яких деревина була захищена імпрегнатом, можуть використовуватися через три дні після інтенсивної вентиляції!

Біозахисний засіб “Вуд Протект Ґрунт” ТМ “ВЕКО” є безпечним при зберіганні та транспортуванні. При застосуванні дотримуватись загальних правил безпеки та гігієни, використовувати індивідуальні засоби захисту, гумові рукавиці та окуляри. У випадку попадання матеріалу на шкіру або очі - негайно промити великою кількістю води. Матеріал не токсичний.

Супутні товари