Універсальна гумова фарба “MULTI FLEXIBLE PAINT”. Bayris
-20% Універсальна гумова фарба “MULTI FLEXIBLE PAINT”
Акція!
Ціна:
282.00 грн 225.60 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 50106279-6314
Об`єм:
Кольорова гама:
Кількість
Погано' title='ПоганоЗадовільно' title='ЗадовільноДобре' title='ДобреВідмінно' title='ВідмінноЧудово!' title='Чудово! (0)
0 відгуків
Призначення для внутрішніх і зовнішніх робіт
Фасування 1 кг, 3 кг, 5 кг, 10 кг
Витрата 100 – 200 г /м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 2-3 шари
Спосіб нанесення валик*, пензель, розпилювач
Зносостійкість стійка до інтенсивного миття
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)
Час висихання 12-24 год.
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Універсальна гумова фарба «MULTI FLEXIBLE PAINT» TM «Bayris» («Малті Флексібл Пейнт» ТМ «Байріс») призначена для зовнішніх та внутрішніх робіт при декоративно-захисному фарбуванні цегли, попередньо ґрунтованого чорного металу, природного каменю, деревини, а також поверхонь, які були раніше пофарбовані масляними чи алкідними фарбами.

Може використовуватись для фарбування оцинкованого металу, шиферу, «ондуліну», черепиці та інших фібро- та азбестоцементних виробів.

«Гумова фарба» підходить для фарбування огорож, цоколів, цегляних та кам’яних кладок, водостічних труб, ринв та жолобів, дахів, фасадів, житлових та нежитлових приміщень, стін ванних кімнат та кухонь, коридорів, торгових, ігрових і спортивних комплексів, медзакладів та ін. Можна застосовувати для ремонту тріщин або отворів покрівлі, водостоків та труб.

Увага! Не призначена для фарбування терас та підлог!

«Гумова фарба», це спеціальна промислова фарба, що володіє сильною адгезією до різних типів поверхонь, підвищеною стійкістю до атмосферних впливів, УФ-променів та механічних дій.

Має високу еластичність. Матова. Легка в нанесенні, швидковисихаюча.

Одержане покриття стійке до перепадів температур з середньою паропроникністю. Завдяки вмісту спеціальних добавок, запобігає появі корозії на металевих поверхнях.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа під фарбування повинна бути знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу та іржі, очищена від старих покриттів та придатна для обробки. Поверхні, уражені корозією, а також чорний метал рекомендується попередньо покрити шаром антикорозійної ґрунтовки Primer 2 in 1 TM Bayris.

Сильно поглинаючі мінеральні поверхні обробити акриловою ґрунтовкою глибокого проникнення «BAYRIS». Поверхні, яким понад 10 років, або уражені мохами, грибками чи лишайниками, перед ґрунтуванням додатково обробити антисептичним засобом для мінеральних поверхонь «БІОСТОП» «BAYRIS».

Технічні характеристики:

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні від +10˚С.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: (100-200) г/м2 на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Фарба гумова «Байріс», продукт без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Стійка до інтенсивного миття (1 клас згідно ДСТУ EN 13300). Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Колорування

Біла (База А) колорується згідно RAL водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Підготовка продукту

Перед нанесенням фарбу ретельно перемішати до однорідної консистенції.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +30 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %.

При необхідності фарбу розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5 %. Наносити рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика, валика* (за винятком шиферу) або розпилювача високого тиску, послідовно в 2-3 шари, мінімальний проміжок між нанесеннями 2 години.

Свіжо нанесену фарбу оберігати від атмосферних впливів протягом 12-24 годин, в залежності від погодних умов. Повної зносостійкості покриття набуває через місяць.

Для збереження рівномірності кольору, виробником рекомендовано фарбу різних партій змішати між собою. Робочий інструмент після завершення фарбування необхідно відразу промити водою.

Для цього товару немає відгуків

Додати відгук

Ім’я*
E-mail*
Коментар*
Супутні товари