Відео-інструкція Імпрегнат Altax

27.07.2018

Призначення і властивості імпрегнату Альтакс

Засіб імпрегнат для нешліфованої деревини Altax (Альтакс) значно економить час, адже наносять його в один шар. Вкрита область висихає за 1-2 години, що дозволяє закінчити роботу за 1 день.

Засіб імпрегнат для нешліфований деревини дозволяє полегшити роботу, адже він має гелеву текстуру, яка не стікає, не капає, не розбризкується, легко розтирається по поверхні.

Ідеально підходить для захисту нової деревини або відновлення старої, що вже втратила блиск і посіріла. Завдяки імпрегнанту дерево набуває привабливий колір, і надовго захищене від шкідливих зовнішніх факторів (вода, волога, забруднення, ультрафіолетове випромінювання).

Засіб імпрегнат для нешліфований деревини Altax (Альтакс) не призначений для покриття садових меблів та іншого сильно прошліфованого дерева.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти