Відео-інструкція фарби «Садівник» Байріс

27.07.2018

Фарба захисна для дерев і кущів «Садівник» водно-дисперсійна біла матова «БАЙРІС»

Підготовка поверхні

Очистити кору від хитких, омертвівших і огрубівшиш ділянок та моху. Для старих дерев використовують дротяні щітки, спеціальні скребки та дерев'яні ножі, виготовлені з твердих порід. Молоді дерева очищають руками, надягаючи рукавички або дерев'яними ножами. Особливо ретельно треба очистити кору між стовбуром і підставою скелетних гілок, не допускаючи пошкодження живої кори.

Нанесення

Перед нанесенням фарбу Садівник ретельно перемішати до однорідної консистенції. Роботи проводити ранньою весною і восени при температурі навколишнього середовища в межах від + 3 ° С до + 20 ° С і відносній вологості повітря не вище 80%. При необхідності фарбу розвести водою до потрібної в'язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5%. На місця зрубів і зрізів наносити нерозбавлену фарбу.

Наносити на стовбури з поглибленням на 3-4 см в землю, а також на основи скелетних гілок на висоту 1,5-1,7 метра від землі.

Фарбують макловицей, валиком або розпилювачем, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-2 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти