Пластифікатор «ANTI FROST. Протиморозний». Weco
-15% Пластифікатор ANTI FROST. Протиморозний
Акція!
Ціна:
72.00 грн 61.20 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Фасування 1 л, 5 л, 10 л
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від -15 °С до +30 °С
Витрата 0,8 л на 50 кг цементу (+5 °С до -5 °С)
Витрата – 1,5 л на 50 кг цементу (-5 °С до -10 °С)
Витрата – 2 л на 50 кг цементу (-10 °С до -15 °С)
Опис та властивості

Пластифікатор «ANTI FROST. Протиморозний» TM «WECO» спеціальна універсальна безхлорна добавка. Добавка для бетонів і розчинів «Анти Фрост. Протиморозна» ТМ «ВЕКО» використовується для регулювання властивостей усіх видів бетону, розчинів та сухих будівельних сумішей.

Протиморозний пластифікатор підходить для улаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт при низьких температурах від +5 °С до -15 °С.

Добавка без зміни консистенції знижує вміст води замісу до 10 %. Прискорює схоплення і твердіння суміші, покращує рухливість розчину. Підвищує щільність готових виробів та їхню водонепроникність. Зменшує температуру кристалізації води та прискорює реакцію гідратації цементу.

Дозволяє отримати мінімально-необхідну ранню міцність 5 МПа та підвищує кінцеву міцність готових бетонних виробів. Забезпечує високу морозостійкість та запобігає появі висолів. У літній період прискорює процес зміцнення бетону.

Спосіб застосування
Підготовка продукту

Перед використанням – збовтати.

Застосування

Роботи проводять при температурі від +25 °С до -15 °С та відносній вологості вище 50 %. Допускається незначне утворення осаду. Вводити добавку до бетонної суміші потрібно одночасно з водою, постійно перемішуючи. При температурі нижче 0°С обов’язково оберігайте свіжий бетон від замерзання, особливо під час початкового твердіння.

Застереження! Не вводити у сухі компоненти.

Технічні характеристики:

Витрата: 0,8 л на 50 кг цементу при температурі від +5 °С до -5 °С; 1,5 л на 50 кг цементу при температурі від -5 °С до -10 °С; 2 л на 50 кг цементу при температурі від -10 °С до -15 °С.

Заходи безпеки: дотримуватись загальних правил безпеки та гігієни.

Супутні товари