Пластифікатор "Протиморозний". Bayris
Пластифікатор Протиморозний
Топ продаж
Ціна:
54.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 8889
Об`єм:
Кількість
Фасування 1 л; 5л; 10л
Витрата 1 0,6 л на 50 кг цементу
при t від +5 °С до -5 °С;
Витрата 2 1,2 л на 50 кг цементу
при t від -5 °С до -10 °С;
Витрата 3 1,4 л на 50 кг цементу
при t від -10 °С до -15 °С
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при t
повітря від -15 °С до 25 °С
містить інгібітор
корозії металу
водоредукуюча функція /
пластифікація 10%
прискорює ранній набір
міцності бетону до 50%
Опис та властивості
Призначення

Пластифікатор «Протиморозний» TM "Bayris" (ТМ "Байріс") призначений для регулювання властивостей всіх готових до використання видів бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Протиморозний пластифікатор "Байріс" використовується для улаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт при низьких та мінусових температурах від +5 °С до -15 °С

Виконання робіт

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища в межах від +25 °С до -15 °С та відносній вологості вище 50 %. Допускається незначне утворення осаду в добавці.

Вводити до бетонної суміші одночасно з водою замісу. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування. При використанні протиморозної добавки при температурі нижче 0 °С обов’язково оберігати свіжий бетон від замерзання, особливо під час початкового твердіння.

Характеристики

Універсальна безхлорна добавка, що без зміни консистенції продукує зниження вмісту води замісу до 10 %. Прискорює схоплення і твердіння, забезпечуючи рухливість бетонної суміші.

Підвищує щільність готових виробів та водонепроникність. Зменшує температуру кристалізації води та прискорює реакцію гідратації цементу.

Дає можливість отримати мінімально-необхідну ранню міцність 5 МПа та підвищує кінцеву міцність готових бетонних виробів. Забезпечує високу морозостійкість та запобігає появі висолів на стадії експлуатації. При використанні в літній період можна досягти значного прискорення процесу зміцнення бетону

Застереження!

Не вводити в сухі компоненти

Супутні товари